Technický dozor na stavbe „Modernizácia prekladiskového terminálu INTERPORT v Haniske pri Košiciach“
Buyer: BB - TRADE, s.r.o.
- Published
- 7 August 2024
- Submission deadline
- 15 August 2024, 10:00
- Estimated value
- €250,000
- Place of performance
- Košice, SK042
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00475186-2024
- Reference
- a487b13b-a018-4bd1-bcc9-ba9350130a06
- Official source
- Official source
CPV codes
- 71315300Servicios de planimetría de edificios
- 71520000Servicios de supervisión de obras
- 71521000Servicios de supervisión del emplazamiento de la obra
Description
Predmetom zákazky s názvom „Technický dozor na stavbe „Modernizácia prekladiskového terminálu INTERPORT v Haniske pri Košiciach“ je poskytnutie technického dozoru na stavbe s názvom „Modernizácia prekladiskového terminálu INTERPORT v Haniske pri Košiciach“ podľa spracovanej projektovej dokumentácie v členní podľa stavebných objektov a prevádzkových súborov a v súlade s podmienkami Zmluvy o poskytovaní služieb technického dozoru na stavbe. Súčasťou poskytovaných služieb bude aj kontrola a pripomienkovanie projektovej dokumentácie a rozpočtu stavby. Zároveň úspešný hospodársky subjekt bude povinný poskytnúť potrebnú súčinnosť pre kolaudáciu stavby zadávateľovi, resp. objednávateľovi a dodávateľovi stavby. Predmet zákazky je bližšie špecifikovaný v Kapitole B.1 Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
Award criteria
- Price — Jediným kritériom na vyhodnotenie ponúk je najnižšia cena, t. j. najnižšia celková cena za poskytnutie predmetu zákazky, vypočítaná a vyjadrená v eurách bez DPH, zaokrúhlená na dve (2) desatinné…
Official publications
- TED · 00475186-2024 · 7 August 2024
- OJS · 153/2024 · 7 August 2024