ΤΔ-117/24 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ ΣΗΜΑΤΟΔΟΤΗΣΗΣ ΓΡΑΜΜΗΣ ΤΡΑΜ
Buyer: ΣΤΑΘΕΡΕΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ Α.Ε.
- Published
- 6 February 2025
- Submission deadline
- 6 March 2025, 14:00
- Estimated value
- €269,123
- Place of performance
- Αθήνα, EL303
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00081527-2025
- Reference
- c3e26c26-7216-466b-8bca-d0411f8e2c87
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34942000Equipo de señalización
- 34632000Equipo de control del tráfico de ferrocarriles
- 34946120Material ferroviario
- 31170000Transformadores
- 31154000Suministros ininterrumpidos de energía
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια ανταλλακτικών σηματοδότησης της γραμμής τραμ της ΣΤΑΣΥ.
Lots (21)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | 1 ΚΑΡΤΑ CPU HN 40470001 | 34946120 Material ferroviario | €10,704 |
| 2 | 2 TRACK CIRCUIT MODULE HFP/HN-P1 | 34632000 Equipo de control del tráfico de ferrocarriles | €23,056 |
| 3 | 3 ΠΛΑΚΕΤΑ BIS | 34632000 Equipo de control del tráfico de ferrocarriles | €4,596 |
| 4 | 4 MASS DETECTOR MODULE HFK/HN-P | 34632000 Equipo de control del tráfico de ferrocarriles | €13,976 |
| 5 | 5 TRACK CIRCUIT DOUBLE MODULE HF | 34632000 Equipo de control del tráfico de ferrocarriles | €32,904 |
| 6 | 6 ΠΛΑΚΕΤΑ IN HN-P V1.2 | 34632000 Equipo de control del tráfico de ferrocarriles | €7,206 |
| 7 | 7 ΠΛΑΚΕΤΑ OUT HN-P V2.6 LED | 34632000 Equipo de control del tráfico de ferrocarriles | €15,080 |
| 8 | 8 ΠΛΑΚΕΤΑ IFC-HN-P V1.3 | 34632000 Equipo de control del tráfico de ferrocarriles | €9,000 |
| 9 | 9 ΠΛΑΚΕΤΑ RBS (on/off-reset) | 34632000 Equipo de control del tráfico de ferrocarriles | €14,589 |
| 10 | 10 LAMP DRIVER STAGE LT30/1 | 34942000 Equipo de señalización | €42,312 |
| 11 | 11 ΜΕΤΑΣΧΗΜ/INSULATING TRANSFORME | 31170000 Transformadores | €12,860 |
| 12 | 12 POWER SUPPLY MODULE SVS/HN-P | 34942000 Equipo de señalización | €30,110 |
| 13 | 13 POWER SUPPLY UNIT 250W, NG250 | 34942000 Equipo de señalización | €9,370 |
| 14 | 14 MONAΔΑ ΜΕΤΑΔΟΣΗΣ HFE55A | 34942000 Equipo de señalización | €1,568 |
| 15 | 15 ΜΟΝΑΔΑ ΛΗΨΗΣ ΗFS42A | 34942000 Equipo de señalización | €1,368 |
| 16 | 16 ΜΟΝΑΔΑ Starting Current Supp.3 | 34942000 Equipo de señalización | €1,008 |
| 17 | 17 LAMP DRIVER STAGE LT20/1 | 34942000 Equipo de señalización | €28,392 |
| 18 | 18 HFK-AGM21 tuning modul | 34946120 Material ferroviario | €2,694 |
| 19 | 19 DC/DC CONVERTER HGW 150GsF | 34942000 Equipo de señalización | €3,438 |
| 20 | 20 DC/DC CONVERTER HGW 250GsF | 34942000 Equipo de señalización | €4,230 |
| 21 | 21 ACCUM. CHARGING STAGE HAS R/3 | 31154000 Suministros ininterrumpidos de energía | €662 |
Award criteria
- Price — Όπως προβλέπεται στη διακήρυξη.
Official publications
- TED · 00081527-2025 · 6 February 2025
- OJS · 26/2025 · 6 February 2025
Other tenders from ΣΤΑΘΕΡΕΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ Α.Ε.
- ΤΔ-045/26 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΠΙΣΩΤΡΩΝ ΣΥΡΜΩΝ ΣΕΙΡΑΣ Ι, ΟΛΟΣΩΜΩΝ ΤΡΟΧΩΝ ΣΥΡΜΩΝ ΣΕΙΡΑΣ ΙΙ (ΓΡΑΜΜΕΣ 2, 3 ΜΕΤΡΟ) ΚΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΩΝ ΣΕΤ ΕΠΙΣΩΤΡΩΝ ΤΡΟΧΩΝ…
- ΤΔ-112/24 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΕΔΗΣΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΤΩΝ ΣΥΡΜΩΝ ΤΩΝ ΓΡΑΜΜΩΝ 1, 2, 3 ΤΗΣ ΣΤΑΣΥ (1-350)
- ΤΔ-041/26 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΤΥΠΩΝ ΡΟΥΛΕΜΑΝ
- ΤΔ-003/26 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ ΣΥΣΣΩΡΕΥΤΩΝ ΝΙΚΕΛΙΟΥ-ΚΑΔΜΙΟΥ
- ΤΔ-028/26 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΣΙΔΗΡΟΤΡΟΧΙΩΝ
- ΤΔ-047/26 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ 58 ΑΞΟΝΩΝ ΜΕ 116 ΤΡΟΧΟΥΣ ΚΑΙ 42 ΓΡΑΝΑΖΙΩΝ ΚΑΤΑΛΛΗΛΩΝ ΓΙΑ ΣΥΡΜΟΥΣ 8ΗΣ ΚΑΙ 10ΗΣ ΠΑΡΑΛΑΒΗΣ ΓΡΑΜΜΗΣ 1
- ΤΔ-071/26 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΓΡΑΣΩΝ ΚΑΙ ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ
- ΤΔ-071/26 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΓΡΑΣΩΝ ΚΑΙ ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ
- ΤΔ-084Β/25 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ ΣΗΜΑΤΟΔΟΤΗΣΗΣ
- ΤΔ-083/25 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ ΕΝΑΕΡΙΟΥ ΔΙΚΤYΟΥ ΤΡΑΜ