ΤΔ-093/25 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΩΝ ΑΝΑΡΤΗΣΕΩΝ ΣΥΡΜΩΝ ΣΕΙΡΑΣ Ι
Buyer: ΣΤΑΘΕΡΕΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ Α.Ε.
- Published
- 24 October 2025
- Submission deadline
- 24 November 2025, 14:00
- Estimated value
- €113,600
- Place of performance
- Αθήνα, EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00703598-2025
- Reference
- 58fbab7f-ec5f-4d28-90bc-54b2b50ed003
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34631000Partes de locomotoras o material móvil
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια πνευματικών αναρτήσεων για τους συρμούς σειράς Ι της ΣΤΑΣΥ.
Award criteria
- Price — Όπως προβλέπεται στη διακήρυξη.
Official publications
- TED · 00703598-2025 · 24 October 2025
- OJS · 205/2025 · 24 October 2025
Other tenders from ΣΤΑΘΕΡΕΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ Α.Ε.
- ΤΔ-045/26 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΠΙΣΩΤΡΩΝ ΣΥΡΜΩΝ ΣΕΙΡΑΣ Ι, ΟΛΟΣΩΜΩΝ ΤΡΟΧΩΝ ΣΥΡΜΩΝ ΣΕΙΡΑΣ ΙΙ (ΓΡΑΜΜΕΣ 2, 3 ΜΕΤΡΟ) ΚΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΩΝ ΣΕΤ ΕΠΙΣΩΤΡΩΝ ΤΡΟΧΩΝ…
- ΤΔ-112/24 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΕΔΗΣΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΤΩΝ ΣΥΡΜΩΝ ΤΩΝ ΓΡΑΜΜΩΝ 1, 2, 3 ΤΗΣ ΣΤΑΣΥ (1-350)
- ΤΔ-041/26 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΤΥΠΩΝ ΡΟΥΛΕΜΑΝ
- ΤΔ-003/26 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ ΣΥΣΣΩΡΕΥΤΩΝ ΝΙΚΕΛΙΟΥ-ΚΑΔΜΙΟΥ
- ΤΔ-028/26 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΣΙΔΗΡΟΤΡΟΧΙΩΝ
- ΤΔ-047/26 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ 58 ΑΞΟΝΩΝ ΜΕ 116 ΤΡΟΧΟΥΣ ΚΑΙ 42 ΓΡΑΝΑΖΙΩΝ ΚΑΤΑΛΛΗΛΩΝ ΓΙΑ ΣΥΡΜΟΥΣ 8ΗΣ ΚΑΙ 10ΗΣ ΠΑΡΑΛΑΒΗΣ ΓΡΑΜΜΗΣ 1
- ΤΔ-071/26 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΓΡΑΣΩΝ ΚΑΙ ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ
- ΤΔ-071/26 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΓΡΑΣΩΝ ΚΑΙ ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ
- ΤΔ-084Β/25 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ ΣΗΜΑΤΟΔΟΤΗΣΗΣ
- ΤΔ-083/25 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ ΕΝΑΕΡΙΟΥ ΔΙΚΤYΟΥ ΤΡΑΜ