ΤΔ-087/24 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΛΑΜΠΤΗΡΩΝ ΚΑΙ ΦΩΤΙΣΤΙΚΩΝ
Buyer: ΣΤΑΘΕΡΕΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ Α.Ε.
- Published
- 12 May 2025
- Submission deadline
- 16 May 2025, 14:00
- Estimated value
- €571,820
- Place of performance
- Αθήνα, EL303
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00300013-2025
- Reference
- f56627bd-0627-438f-b23e-60db588acb86
- Official source
- Official source
CPV codes
- 31524120Lámparas de techo
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια λαμπτήρων και φωτιστικών.
Lots (21)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | 1 ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ LED 24W 840 E27 | 31712341 Diodos fotoemisores | €8,000 |
| 2 | 2 ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED 1200X300 30W 940 | 31524120 Lámparas de techo | €42,000 |
| 3 | 3 ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED 100/150/200W | 31524120 Lámparas de techo | €14,400 |
| 4 | 4 ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED 60/80/100W IP65 | 31524120 Lámparas de techo | €40,050 |
| 5 | 5 ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ 1200 | 31524120 Lámparas de techo | €40,000 |
| 6 | 6 ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ 1500 | 34631000 Partes de locomotoras o material móvil | €42,500 |
| 7 | 7 ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΔΙΑΦ.ZLD-34/EM | 31518200 Equipo de alumbrado de emergencia | €28,820 |
| 8 | 8 ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED 25W ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ | 31524120 Lámparas de techo | €69,600 |
| 9 | 9 ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED 18W 65-185 IP20 | 31524120 Lámparas de techo | €17,000 |
| 10 | 10 ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED 26W 840 IP65 | 31524120 Lámparas de techo | €29,600 |
| 11 | 11 ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED 46W 840 IP65 | 31524120 Lámparas de techo | €32,800 |
| 12 | 12 ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED 21W 840 IP54 | 31524120 Lámparas de techo | €42,700 |
| 13 | 13 ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΒΡΑΧΙΟΝΑ LED 140W | 31527200 Luces para alumbrado exterior | €21,500 |
| 14 | 14 ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΒΡΑΧΙΟΝΑ LED 70W | 31527200 Luces para alumbrado exterior | €17,500 |
| 15 | 15 ΠΡΟΒΟΛΕΑΣ LED 50W/ 840 | 31527200 Luces para alumbrado exterior | €2,150 |
| 16 | 16 ΠΡΟΒΟΛΕΑΣ LED 60W 840 | 31527200 Luces para alumbrado exterior | €8,000 |
| 17 | 17 ΠΡΟΒΟΛΕΑΣ LED 80W 840 | 31527200 Luces para alumbrado exterior | €11,800 |
| 18 | 18 ΠΡΟΒΟΛΕΑΣ LED 120W 840 | 31527200 Luces para alumbrado exterior | €7,000 |
| 19 | 19 ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ LED T8 20W/840 | 31712341 Diodos fotoemisores | €25,600 |
| 20 | 20 ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ LED T5 26W/840 | 31712341 Diodos fotoemisores | €40,800 |
| 21 | 21 ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ LED T5 18W/840 1449 | 31712341 Diodos fotoemisores | €30,000 |
Award criteria
- Price — Όπως προβλέπεται στη διακήρυξη.
Official publications
- TED · 00300013-2025 · 12 May 2025
- OJS · 90/2025 · 12 May 2025
Other tenders from ΣΤΑΘΕΡΕΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ Α.Ε.
- ΤΔ-045/26 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΠΙΣΩΤΡΩΝ ΣΥΡΜΩΝ ΣΕΙΡΑΣ Ι, ΟΛΟΣΩΜΩΝ ΤΡΟΧΩΝ ΣΥΡΜΩΝ ΣΕΙΡΑΣ ΙΙ (ΓΡΑΜΜΕΣ 2, 3 ΜΕΤΡΟ) ΚΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΩΝ ΣΕΤ ΕΠΙΣΩΤΡΩΝ ΤΡΟΧΩΝ…
- ΤΔ-112/24 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΕΔΗΣΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΤΩΝ ΣΥΡΜΩΝ ΤΩΝ ΓΡΑΜΜΩΝ 1, 2, 3 ΤΗΣ ΣΤΑΣΥ (1-350)
- ΤΔ-041/26 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΤΥΠΩΝ ΡΟΥΛΕΜΑΝ
- ΤΔ-003/26 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ ΣΥΣΣΩΡΕΥΤΩΝ ΝΙΚΕΛΙΟΥ-ΚΑΔΜΙΟΥ
- ΤΔ-028/26 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΣΙΔΗΡΟΤΡΟΧΙΩΝ
- ΤΔ-047/26 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ 58 ΑΞΟΝΩΝ ΜΕ 116 ΤΡΟΧΟΥΣ ΚΑΙ 42 ΓΡΑΝΑΖΙΩΝ ΚΑΤΑΛΛΗΛΩΝ ΓΙΑ ΣΥΡΜΟΥΣ 8ΗΣ ΚΑΙ 10ΗΣ ΠΑΡΑΛΑΒΗΣ ΓΡΑΜΜΗΣ 1
- ΤΔ-071/26 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΓΡΑΣΩΝ ΚΑΙ ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ
- ΤΔ-071/26 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΓΡΑΣΩΝ ΚΑΙ ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ
- ΤΔ-084Β/25 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ ΣΗΜΑΤΟΔΟΤΗΣΗΣ
- ΤΔ-083/25 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ ΕΝΑΕΡΙΟΥ ΔΙΚΤYΟΥ ΤΡΑΜ