ΤΔ-053/24 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΣΙΔΗΡΟΤΡΟΧΙΩΝ
Buyer: ΣΤΑΘΕΡΕΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ Α.Ε.
- Published
- 10 September 2024
- Submission deadline
- 14 October 2024, 14:00
- Estimated value
- €3,148,871
- Place of performance
- Αθήνα, EL303
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00542128-2024
- Reference
- 7391c430-d756-4c47-b468-ca9f192b8a48
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34941200Raíles de vías férreas
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια διαφόρων τύπων σιδηροτροχιών των γραμμών 2 & 3 της ΣΤΑΣΥ.
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | 1 ΣΙΔΗΡΟΤΡΟΧΙΕΣ 54Ε1 R260 | 34941200 Raíles de vías férreas | €413,856 |
| 2 | 2 ΣΙΔΗΡΟΤΡΟΧΙΕΣ 54Ε1 R350HT | 34941200 Raíles de vías férreas | €2,429,393 |
| 3 | 3 ΣΙΔΗΡΟΤΡΟΧΙΑ 54Ε1 R400HT | 34941200 Raíles de vías férreas | €305,622 |
Award criteria
- Price — Όπως προβλέπεται στη διακήρυξη.
Official publications
- TED · 00542128-2024 · 10 September 2024
- OJS · 176/2024 · 10 September 2024
Other tenders from ΣΤΑΘΕΡΕΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ Α.Ε.
- ΤΔ-045/26 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΠΙΣΩΤΡΩΝ ΣΥΡΜΩΝ ΣΕΙΡΑΣ Ι, ΟΛΟΣΩΜΩΝ ΤΡΟΧΩΝ ΣΥΡΜΩΝ ΣΕΙΡΑΣ ΙΙ (ΓΡΑΜΜΕΣ 2, 3 ΜΕΤΡΟ) ΚΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΩΝ ΣΕΤ ΕΠΙΣΩΤΡΩΝ ΤΡΟΧΩΝ…
- ΤΔ-112/24 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΕΔΗΣΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΤΩΝ ΣΥΡΜΩΝ ΤΩΝ ΓΡΑΜΜΩΝ 1, 2, 3 ΤΗΣ ΣΤΑΣΥ (1-350)
- ΤΔ-041/26 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΤΥΠΩΝ ΡΟΥΛΕΜΑΝ
- ΤΔ-003/26 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ ΣΥΣΣΩΡΕΥΤΩΝ ΝΙΚΕΛΙΟΥ-ΚΑΔΜΙΟΥ
- ΤΔ-028/26 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΣΙΔΗΡΟΤΡΟΧΙΩΝ
- ΤΔ-047/26 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ 58 ΑΞΟΝΩΝ ΜΕ 116 ΤΡΟΧΟΥΣ ΚΑΙ 42 ΓΡΑΝΑΖΙΩΝ ΚΑΤΑΛΛΗΛΩΝ ΓΙΑ ΣΥΡΜΟΥΣ 8ΗΣ ΚΑΙ 10ΗΣ ΠΑΡΑΛΑΒΗΣ ΓΡΑΜΜΗΣ 1
- ΤΔ-071/26 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΓΡΑΣΩΝ ΚΑΙ ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ
- ΤΔ-071/26 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΓΡΑΣΩΝ ΚΑΙ ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ
- ΤΔ-084Β/25 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ ΣΗΜΑΤΟΔΟΤΗΣΗΣ
- ΤΔ-083/25 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ ΕΝΑΕΡΙΟΥ ΔΙΚΤYΟΥ ΤΡΑΜ