ΤΔ-047/24 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΤΥΠΩΝ ΡΟΥΛΕΜΑΝ
Buyer: ΣΤΑΘΕΡΕΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ Α.Ε.
- Published
- 18 September 2024
- Submission deadline
- 21 October 2024, 14:00
- Estimated value
- €378,884
- Place of performance
- Αθήνα, EL303
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00561750-2024
- Reference
- 09e50b63-286e-4f09-acbe-75832dca66ab
- Official source
- Official source
CPV codes
- 44440000Cojinetes
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια διαφόρων τύπων ρουλεμάν για τους συρμούς και τον ηλεκτρομηχανολογικό (Η/Μ) εξοπλισμό των Γραμμών 1, 2, 3 & ΤΡΑΜ της ΣΤΑΣΥ.
Lots (36)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | 1 ΡΟΥΛΕΜΑΝ ΚΙΝΗΤΗΡΑ ΕΛΞΗΣ | 44440000 Cojinetes | €10,890 |
| 2 | 2 ΡΟΥΛΕΜΑΝ ΚΙΝΗΤΗΡΑ ΑΕΡΟΣΥΜΠΙΕΣΤ | 44440000 Cojinetes | €32 |
| 3 | 3 ΡΟΥΛΕΜΑΝ ΠΙΝΙΟΝ ΜΕΙΩΤΗΡΑ Σ II | 44440000 Cojinetes | €7,200 |
| 4 | 4 ΡΟΥΛΕΜΑΝ ΠΙΝΙΟΝ ΜΕΙΩΤΗΡΑ Σ II | 44440000 Cojinetes | €3,655 |
| 5 | 5 ΡΟΥΛΕΜΑΝ ΟΔΗΓΟΥ ΠΟΡΤΑΣ | 44440000 Cojinetes | €22,720 |
| 6 | 6 ΡΟΥΛΕΜΑΝ ΜΕ ΒΑΘΥ ΑΥΛΑΚΑ 6016M | 44440000 Cojinetes | €7,740 |
| 7 | 7 ΚΥΛΙΝΔΡΙΚΟ ΡΟΥΛΕΜΑΝ ΗΛΕΚ.ΜΟΝΩΜ | 44440000 Cojinetes | €7,416 |
| 8 | 8 ΡΟΥΛΕΜΑΝ 6310 2RSI C3 | 44440000 Cojinetes | €651 |
| 9 | 9 ΡΟΥΛΕΜΑΝ 6212 2RSI C3 | 44440000 Cojinetes | €850 |
| 10 | 10 ΡΟΥΛΕΜΑΝ ΚΥΛΙΝΔΡΙΚΟ ΣΥΜΠΙΕΣΤΗ | 44440000 Cojinetes | €348 |
| 11 | 11 ΡΟΥΛΕΜΑΝ ΣΦΑΙΡΙΚΟ ΣΥΜΠΙΕΣΤΗ | 44440000 Cojinetes | €528 |
| 12 | 12 ΡΟΥΛΕΜΑΝ | 44440000 Cojinetes | €155,520 |
| 13 | 13 ΡΟΥΛΕΜΑΝ SKF NUP215 | 44440000 Cojinetes | €6,480 |
| 14 | 14 ΡΟΥΛΕΜΑΝ SKF NU215 | 44440000 Cojinetes | €712 |
| 15 | 15 ΡΟΥΛΕΜΑΝ ΚΥΛΙΝΔΡΙΚΟ ΑΞΟΝΩΝ | 44440000 Cojinetes | €7,614 |
| 16 | 16 ΡΟΥΛΕΜΑΝ ΚΥΛΙΝΔΡΙΚΟ ΑΞΟΝΩΝ | 44440000 Cojinetes | €23,316 |
| 17 | 17 ΚΥΛΙΝΔΡΙΚΟ ΡΟΥΛΕΜΑΝ ΣΥΜΠΙΕΣΤΗ | 44440000 Cojinetes | €276 |
| 18 | 18 ΚΩΝΙΚΟ ΡΟΥΛΕΜΑΝ ΣΥΜΠΙΕΣΤΗ | 44440000 Cojinetes | €33 |
| 19 | 19 ΡΟΥΛΕΜΑΝ ΕΝΣΦ.ΚΛΕΙΣΤ.SKF608-2Z | 44440000 Cojinetes | €400 |
| 20 | 20 ΚΟΥΖΙΝΕΤΟ ΑΝΑΡΤΗΡΑ ΦΟΡΕΙΟΥ 'Ρ' | 44440000 Cojinetes | €3,889 |
| 21 | 21 ΕΔΡΑΝΟ ΩΘΗΣΗΣ | 44440000 Cojinetes | €2,777 |
| 22 | 22 ΟΔΗΓΗΤΙΚΟ ΕΔΡΑΝΟ ΑΤΕΡΜΟΝΑ ΠΕΔΗ | 44440000 Cojinetes | €13,858 |
| 23 | 23 ΡΟΥΛΕΜΑΝ ΚΙΝΗΤΗΡΑ ΕΛΞΗΣ Ι | 44440000 Cojinetes | €50,132 |
| 24 | 24 ΡΟΥΛΕΜΑΝ ΚΙΝΗΤΗΡΑ ΕΛΞΗΣ ΙΙ | 44440000 Cojinetes | €1,892 |
| 25 | 25 ΡΟΥΛΕΜΑΝ ΚΙΝΗΤΗΡΑ ΑΕΡΟΣΥΜΠΙΕΣΤ | 44440000 Cojinetes | €360 |
| 26 | 26 ΕΝΣΦΑΙΡΟΣ ΤΡΙΒΕΑΣ 6203 | 44440000 Cojinetes | €60 |
| 27 | 27 ΡΟΥΛΕΜΑΝ ΠΗΝΙΩΝ ΜΕΙΩΤΗΡΑ Σ II & ΙΙΙ | 44440000 Cojinetes | €8,960 |
| 28 | 28 ΡΟΥΛΕΜΑΝ ΠΗΝΙΩΝ ΜΕΙΩΤΗΡΑ Σ ΙΙΙ | 44440000 Cojinetes | €4,160 |
| 29 | 29 ΡΟΥΛΕΜΑΝ ΠΗΝΙΩΝ ΜΕΙΩΤΗΡΑ ΣΥΡΜΩΝ Σ ΙΙΙ | 44440000 Cojinetes | €3,840 |
| 30 | 30 ΚΩΝΙΚΟ ΡΟΥΛΕΜΑΝ ΜΕΙΩΤΗΡΑ Σ ΙΙΙ | 44440000 Cojinetes | €13,920 |
Award criteria
- Price — Όπως προβλέπεται στη διακήρυξη.
Official publications
- TED · 00561750-2024 · 18 September 2024
- OJS · 182/2024 · 18 September 2024
Other tenders from ΣΤΑΘΕΡΕΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ Α.Ε.
- ΤΔ-045/26 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΠΙΣΩΤΡΩΝ ΣΥΡΜΩΝ ΣΕΙΡΑΣ Ι, ΟΛΟΣΩΜΩΝ ΤΡΟΧΩΝ ΣΥΡΜΩΝ ΣΕΙΡΑΣ ΙΙ (ΓΡΑΜΜΕΣ 2, 3 ΜΕΤΡΟ) ΚΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΩΝ ΣΕΤ ΕΠΙΣΩΤΡΩΝ ΤΡΟΧΩΝ…
- ΤΔ-112/24 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΕΔΗΣΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΤΩΝ ΣΥΡΜΩΝ ΤΩΝ ΓΡΑΜΜΩΝ 1, 2, 3 ΤΗΣ ΣΤΑΣΥ (1-350)
- ΤΔ-041/26 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΤΥΠΩΝ ΡΟΥΛΕΜΑΝ
- ΤΔ-003/26 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ ΣΥΣΣΩΡΕΥΤΩΝ ΝΙΚΕΛΙΟΥ-ΚΑΔΜΙΟΥ
- ΤΔ-028/26 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΣΙΔΗΡΟΤΡΟΧΙΩΝ
- ΤΔ-047/26 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ 58 ΑΞΟΝΩΝ ΜΕ 116 ΤΡΟΧΟΥΣ ΚΑΙ 42 ΓΡΑΝΑΖΙΩΝ ΚΑΤΑΛΛΗΛΩΝ ΓΙΑ ΣΥΡΜΟΥΣ 8ΗΣ ΚΑΙ 10ΗΣ ΠΑΡΑΛΑΒΗΣ ΓΡΑΜΜΗΣ 1
- ΤΔ-071/26 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΓΡΑΣΩΝ ΚΑΙ ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ
- ΤΔ-071/26 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΓΡΑΣΩΝ ΚΑΙ ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ
- ΤΔ-084Β/25 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ ΣΗΜΑΤΟΔΟΤΗΣΗΣ
- ΤΔ-083/25 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ ΕΝΑΕΡΙΟΥ ΔΙΚΤYΟΥ ΤΡΑΜ