ΤΔ-033/24 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΣΚΟΠΕΔΙΛΩΝ ΤΡΙΒΗΣ (ΤΑΚΑΚΙΑ ΠΕΔΗΣ) ΣΥΡΜΩΝ
Buyer: ΣΤΑΘΕΡΕΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ Α.Ε.
- Published
- 14 May 2024
- Submission deadline
- 14 June 2024, 14:00
- Estimated value
- €144,696
- Place of performance
- Αθήνα, EL303
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00284660-2024
- Reference
- 97d29e7c-4283-4d3d-af1a-2af5838d42ea
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34322400Cojinetes de freno
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια δισκοπέδιλων τριβής (τακάκια πέδης) συρμών.
Lots (9)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | 1 TΑΚΑΚΙΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ JURID (861) | 34322400 Cojinetes de freno | €32,616 |
| 2 | 2 TΑΚΑΚΙΑ ΔΕΞΙΑ JURID (861) | 34322400 Cojinetes de freno | €32,616 |
| 3 | 3 ΤΑΚΑΚΙ ΠΕΔΗΣ ΔΕΞΙ | 34322400 Cojinetes de freno | €16,992 |
| 4 | 4 ΤΑΚΑΚΙ ΠΕΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΟ | 34322400 Cojinetes de freno | €16,992 |
| 5 | 5 ΤΑΚΑΚΙ ΠΕΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡO (LINER) | 34322400 Cojinetes de freno | €22,740 |
| 6 | 6 ΤΑΚΑΚΙ ΠΕΔΗΣ ΔΕΞΙ (LINER) | 34322400 Cojinetes de freno | €22,740 |
| 7 | ΤΜΗΜΑ 1 | — | — |
| 8 | ΤΜΗΜΑ 2 | — | — |
| 9 | ΤΜΗΜΑ 3 | — | — |
Award criteria
- Price — Όπως προβλέπεται στη διακήρυξη.
Official publications
- TED · 00284660-2024 · 14 May 2024
- OJS · 93/2024 · 14 May 2024
Other tenders from ΣΤΑΘΕΡΕΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ Α.Ε.
- ΤΔ-045/26 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΠΙΣΩΤΡΩΝ ΣΥΡΜΩΝ ΣΕΙΡΑΣ Ι, ΟΛΟΣΩΜΩΝ ΤΡΟΧΩΝ ΣΥΡΜΩΝ ΣΕΙΡΑΣ ΙΙ (ΓΡΑΜΜΕΣ 2, 3 ΜΕΤΡΟ) ΚΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΩΝ ΣΕΤ ΕΠΙΣΩΤΡΩΝ ΤΡΟΧΩΝ…
- ΤΔ-112/24 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΕΔΗΣΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΤΩΝ ΣΥΡΜΩΝ ΤΩΝ ΓΡΑΜΜΩΝ 1, 2, 3 ΤΗΣ ΣΤΑΣΥ (1-350)
- ΤΔ-041/26 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΤΥΠΩΝ ΡΟΥΛΕΜΑΝ
- ΤΔ-003/26 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ ΣΥΣΣΩΡΕΥΤΩΝ ΝΙΚΕΛΙΟΥ-ΚΑΔΜΙΟΥ
- ΤΔ-028/26 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΣΙΔΗΡΟΤΡΟΧΙΩΝ
- ΤΔ-047/26 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ 58 ΑΞΟΝΩΝ ΜΕ 116 ΤΡΟΧΟΥΣ ΚΑΙ 42 ΓΡΑΝΑΖΙΩΝ ΚΑΤΑΛΛΗΛΩΝ ΓΙΑ ΣΥΡΜΟΥΣ 8ΗΣ ΚΑΙ 10ΗΣ ΠΑΡΑΛΑΒΗΣ ΓΡΑΜΜΗΣ 1
- ΤΔ-071/26 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΓΡΑΣΩΝ ΚΑΙ ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ
- ΤΔ-071/26 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΓΡΑΣΩΝ ΚΑΙ ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ
- ΤΔ-084Β/25 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ ΣΗΜΑΤΟΔΟΤΗΣΗΣ
- ΤΔ-083/25 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ ΕΝΑΕΡΙΟΥ ΔΙΚΤYΟΥ ΤΡΑΜ