Tampereen kaupungin pää-ja arkkitehtisuunnittelun puitesopimus
Buyer: Tampereen kaupunki
- Published
- 22 December 2023
- Lots
- 1
- Notice number
- 00784120-2023
- Official source
- Official source
CPV codes
- 71000000Servicios de arquitectura, construcción, ingeniería e inspección
Description
Tämä on ennakkoilmoitus hankinnasta, jonka kohteena on Tampereen kaupungin pää- ja arkkitehtisuunnittelun puitesopimus. Ennakkoilmoituksen tarkoituksena on kartoittaa markkinoilla olevia yrityksiä, sekä heidän kiinnostustansa ja valmiutta hakea mukaan puitejärjestelyyn, sekä informoida mahdollisia osallistujia tarkemmin tulevasta hankintaprosessista. Hankintayksikkö pyytää hankinnasta kiinnostuneita tarjoajia ilmoittautumaan sähköpostitse osoitteeseen: antti.mustalahti@tampere.fi (viimeistään 5.1.2024), mikäli haluaa kilpailutuksen luonnosmateriaalit luettavaksi ennen varsinaista kilpailutusta. Luonnosmateriaalit toimitetaan alustavasti viikolla 2/2024 (8.1- 12.1.2024). Tämä ei ole hankintailmoitus eikä tarjouspyyntö, vaan ennakkoilmoitus mahdollisille hankinnasta kiinnostuneille yrityksille. Ennakkoilmoituksessa ja luonnosmateriaaleissa annetut tiedot ovat alustavia tietoja, eivätkä sido hankintayksikköä.
Official publications
- TED · 00784120-2023 · 22 December 2023
- OJS · 247/2023 · 22 December 2023