Takarítási szolgáltatások beszerzése két részben
Buyer: Budapest Környéki Törvényszék
- Published
- 30 April 2024
- Submission deadline
- 4 June 2024, 10:00
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00258116-2024
- Reference
- 7e6affde-e3df-41ea-934c-0a78c47c778a
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90911200Servicios de limpieza de edificios
Description
Takarítási szolgáltatás beszerzése két részben, az egyes ajánlati részeknél, valamint az alábbiakban meghatározottak szerint. 1. RÉSZ: A Ceglédi Járásbíróság épületének (2700 Cegléd, Kossuth tér 2. ) rendszeres (napi, heti, havi) takarítása. Takarítandó összes alapterület: 1248 m² A takarítandó terület funkciók szerinti megoszlása a következő: - irodák, tárgyalótermek: 772 m² - közlekedő terek: 401 m² - mellékhelyiségek: 16 db 47 m² - teakonyhák: 23 m² - raktár 5 m² A takarítandó terület padlófelület szerinti megoszlása: - melegburkolat: 755 m² - hidegburkolat: 493 m² Ablakok és üvegfelületek: normál technológiával külső nyílászárók 2 oldallal számolva: 630 m² 2. RÉSZ: Budapest Környéki Törvényszék székház épületének (1146 Budapest, Hungária krt 179-187.) rendszeres (napi, heti, havi) takarítása továbbá évi egy alkalommal történő nagytakarítása, valamint az épület teremgarázsának évi 2 alkalommal történő takarítása. Takarítandó alapterület összesen: 20.737 m² A takarítandó terület funkciónkénti megoszlása: - irodák, tárgyalótermek: 10.078 m² - közlekedő terek: 4.217 m² - mellékhelyiségek: 93 db 653 m² - teakonyhák: 25 db 465 m² -…
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Takarítási feladatok ellátása Ceglédi Járásbíróság | 90911200 Servicios de limpieza de edificios | — |
| 2 | Takarítási feladatok ellátása BKT székház épület | 90911200 Servicios de limpieza de edificios | — |
Award criteria
- Quality — Az ajánlati felhívás M2) pontja szerinti szakember alkalmassági minimumkövetelményen felüli többletszakmai tapasztalata (min. 0 hónap max. 24 hónap)
- Price — Takarítási szolgáltatás ajánlati ára nettó HUF/hó
- Price — Opcionális nagytakarítás ajánlati ára (nettó HUF/alkalom)
- Price — Opcionális ablak- és üvegfelület tisztítás normál technológiával (nettó HUF/m2)
- Price — Opcionális ablak- és üvegfelület tisztítás alpin technológiával (nettó HUF/m2)
Official publications
- TED · 00258116-2024 · 30 April 2024
- OJS · 85/2024 · 30 April 2024