El Vínculo El Vínculo.
Awarded European Union Supplies

Szivattyúk és gyújtási rendszer alkatrészek -2021

Buyer: Magyar Földgáztároló Zártkörűen Működő Részvénytársaság

Published
10 July 2024
Estimated value
4,481,095 Ft
Procedure
Negotiated procedure
Notice number
00411105-2024
Reference
946cf41c-0165-491c-a15c-b2533f6a5b5a
Official source
Official source

CPV codes

Description

A Magyar Földgáztároló Zrt. részére szivattyúkhoz és gyújtási rendszerhez alkatrészek beszerzése 3 éves időtartamra – 2021 2024. évi II. negyedév – rendszeres tájékoztató az eljárás eredményéről 1. rész: Szivattyúkhoz alkatrészek beszerzése-2021 Szivattyúk: - DICKOW HZVs 401 centrifugál szivattyú - DICKOW KMVh 26_210 centrifugál szivattyú - HAUKE PIM250A dugattyús szivattyú - 2PAX 64 32/32 dugattyús szivattyú - GRUNDFOS CR 4-40 AAA BUBE centrifugál szivattyú - GRUNDFOS CR 4-190 afa auue centrifugál szivattyú - CHESTERTON Frame S 2x3-6 centrifugál szivattyú A keretmegállapodás becsült értéke és kertösszege: nettó 80.000.000,- HUF 2. rész: Gyújtási rendszerhez alkatrészek beszerzése-2021 Gyújtási rendszer: - ALTRONIC CPU-2000 gyújtási alkatrészek - ALTRONIC CPU-95 gyújtási alkatrészek Szállítandó termékek: - Gyújtógyertya - Szekunder kábel A keretmegállapodás becsült értéke és kertösszege: nettó 80.000.000,- HUF A közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása szükségessé teszi meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra való hivatkozást, a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt. Ajánlatkérő egyenértékűnek fogad el m…

Lots (2)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 SZIVATTYÚ 2024/02. (HSZ) konzultáció: HAUKE alkatr
Nagyhegyes, HU321
42124000 Partes de bombas, compresores, máquinas o motores 400,000 Ft
2 SZIVATTYÚ-2024-01 közvetlen megrendelés
Nagyhegyes
42124000 Partes de bombas, compresores, máquinas o motores 4,112,205 Ft

Award criteria

Awards

Awarded toAmountDate
Szelence Képviseleti Kft. 4,112,205 Ft
Szelence Képviseleti Kft. 368,890 Ft

Official publications

Other tenders from Magyar Földgáztároló Zártkörűen Működő Részvénytársaság