Szigetszentmiklósi Ref. Ált. Iskola tervpályázata
Buyer: Dunamelléki Református Egyházkerület
- Published
- 7 May 2024
- Submission deadline
- 5 August 2024, 12:00
- Procedure
- Other
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00269283-2024
- Reference
- b61321ca-6e40-4a89-bb7b-580b80842d65
- Official source
- Official source
CPV codes
- 71220000Servicios de diseño arquitectónico
Description
Egy új 16 osztályos általános iskola (hozzá tartozó C típusú tornateremmel) épület megvalósítása Szigetszentmiklóson a Bucka városrészben 1-8 évfolyammal a tervezési program által megfogalmazott igények, követelmények, funkciók szerinti kialakítással, amely teljesíti a szakmai előírásokat. Intézménybe felvehető tényleges létszám: 480 fő (16x30 fő) A helyiségcsoportok szerinti becsült nettó négyzetméter adatok: Általános oktatási egység kb. 1 298 m2 Szaktantermi oktatási egység kb. 548 m2 Igazgatási és szociális egység kb. 306 m2 Sport és szabadidő egység kb. 1 862 m2 Közösségi egység kb. 875 m2 Étterem egység kb. 540 m2 Illemhelycsoportok kb. 208 m2 Üzemeltetési egység kb. 208 m2 Közlekedők kb. 600 m2 Szolgálati lakások kb. 205 m2 Összes becsült nettó terület kb. 6 340 m2 Környezetrendezéssel érintett terület: kb. 17.000 m2
Award criteria
- Quality — Technikai bejegyzés. Az értékelési szempontok a BT-300 adatmezőben, amely a TED formátumú hirdetményben 5.1.6 Általános információk pont alatt, az EKR formátumú hirdetményben II.2.14) „További…
- Price — Technikai bejegyzés. Az értékelési szempontok a BT-300 adatmezőben, amely a TED formátumú hirdetményben 5.1.6 Általános információk pont alatt, az EKR formátumú hirdetményben II.2.14) „További…
Official publications
- TED · 00269283-2024 · 7 May 2024
- OJS · 89/2024 · 7 May 2024
Other tenders from Dunamelléki Református Egyházkerület
- Gombai Fáy András Református Ált. Isk. kivitelezés
- Szigetszentmiklósi új ref. ált. iskola tervezése
- Vác Bernáth Kálmán Református Gimnázium fejlesztés
- Szigetszentmiklósi Ref. Ált. Iskola tervpályázata
- Vác Bernáth Kálmán Református Gimnázium fejlesztés
- Gödöllői Református Líceum bővítése I. ütem
- Gombai Fáy András Református Ált. Isk. kivitelezés
- Gombai Fáy András Református Ált. Isk. kivitelezés
- Gombai Fáy András Református Ált. Isk. kivitelezés
- Gombai Fáy András Református Ált. Isk. kivitelezés