Személygépjármű beszerzés 2025
Buyer: Legfőbb Ügyészség
- Published
- 4 September 2025
- Submission deadline
- 2 October 2025, 11:00
- Place of performance
- HU110
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00576577-2025
- Reference
- 9e6af5b6-1d94-4ed3-b013-8f4e2de2c00c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34110000Automóviles para pasajeros
Description
Beszerzés tárgya 7 db új, első forgalomba helyezésű személygépjármű beszerzése két részben. Nyertes Ajánlattevő feladatát képezi a személygépjárművek leszállítása, forgalomba helyezése, üzembe helyezése, az ehhez kapcsolódó valamennyi szolgáltatás elvégzése. A személygépjárművek műszaki-minőségi átvétele nem a BT-5071 szerint Budapesten, hanem a nyertes ajánlattevő székhelyén vagy telephelyén történik, amely adott esetben lehet Budapest, de lehet eltérő helyszín is. Ajánlatkérő az Ajánlattételi felhívásban és a műszaki dokumentációban esetlegesen rögzített szabvány, műszaki engedély, műszaki előírások, műszaki ajánlás vagy típus helyett azzal műszakilag, funkcionalitás és minőség szerint egyenértékű megajánlást is elfogad, az Ajánlattételi felhívásban és Dokumentációban előforduló gyártmány, vagy típus megnevezés a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt. Bármely típus vagy gyártmány megjelölés a „vagy azzal egyenértékű” megjelöléssel értendő. Az egyenértékűséget az ajánlattevőnek az ajánlatában igazolnia és a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) és (5) bekezdése alapján a megfelelő dokumentumokkal alátámasztania szükséges.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Benzin üzemű limuzin, személygépjármű | 34110000 Automóviles para pasajeros | — |
| 2 | Benzin-Mild-hybrid üzemű SUV személygépjármű | 34110000 Automóviles para pasajeros | — |
Award criteria
- Quality — Teljesítési határidő (naptári nap) (minimum 30 nap max 150 nap)
- Price — Nettó ajánlati ár (Ft)
Official publications
- TED · 00576577-2025 · 4 September 2025
- OJS · 169/2025 · 4 September 2025