Szálloda épület kivitelezése
Buyer: Pápai Termálvízhasznosító Kereskedelmi és Szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság
- Published
- 11 August 2025
- Submission deadline
- 5 September 2025, 10:00
- Place of performance
- Pápa, HU213
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00523213-2025
- Reference
- 1e3994ce-0a70-4a4f-a130-cbb816293dfc
- Official source
- Official source
CPV codes
- 45000000Trabajos de construcción
Description
A Várkert Fürdő melletti fejlesztési területen megvalósítandó60 szobás 4*-os szállodaépület kivitelezési munkáinak elvégzése a teljesítési határidő prognosztizált egyösszegű átalányáron. Főbb mennyiségi adatok: I. ÉPÍTÉSZETI MUNKÁK: Fejtett föld felrakása szállítóeszközre 1249m3, Talajjavító réteg készítése vonalas létesítményeknél 292 m2, Tükörkészítés 1458m2, Munkaárok földkiemelése 118m3, Vasbeton sávalap 12,8m3, szerelőbeton 72,9m3, Úsztatott esztrich 232m2, betonacél szerelés 1,74t, nyílásáthidaló elhelyezése 132 db, teherhordó falazat PTH 30 565m2, válaszfalazás Silka HMLF 2709m2, Szendvicspanel 177m2, egyedileg méretezett acélszerkezet 12034 kg, Betonyp lap 159m2, Fa tetőszerkezetek 65m2+OSB 194m2, Modellező vakolat 252 m2, kapart vékonyvakolatok 2072 m2, Mennyezetvakolat (mész cement) 1300m2, Glettelés 1632m2, Üvegszövet háló beágyazása 1286m2, Oldalfalvakolat készítése, kézi felhordással 6562 m2, Beton alapozók 3853m2, Szerelt válaszfal és előtétfal 1118 m2, akusztikai fal 159 m2, Szerelt gipszkarton álmennyezet fém vázszerkezetre 1907m2, Lábazat kialakítása, PVC-burkolatból 1514m, Kerámia falburkolat 1317m2, Textilburkolatok fektetése 517 m2, Padlóburkolat készítése gres/…
Award criteria
- Quality — Az ajánlati felhívás BT-750 mező M.2. pont a) alpontjában megjelölt szakember névjegyzékbe vételhez szükséges kötelezően előírt gyakorlati időn felüli többlet szakmai tapasztalatának időtartama (min.…
- Quality — Az ajánlati felhívás BT-750 mező M.2. pont b) alpontjában megjelölt szakember névjegyzékbe vételhez szükséges kötelezően előírt gyakorlati időn felüli többlet szakmai tapasztalatának időtartama (min.…
- Quality — Az ajánlati felhívás BT-750 mező M.2. pont c) alpontjában megjelölt szakember névjegyzékbe vételhez szükséges kötelezően előírt gyakorlati időn felüli többlet szakmai tapasztalatának időtartama (min.…
- Price — Összesített nettó vállalkozói díj (Ft)
Official publications
- TED · 00523213-2025 · 11 August 2025
- OJS · 152/2025 · 11 August 2025
Other tenders from Pápai Termálvízhasznosító Kereskedelmi és Szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság