Szállás és transzferszolgáltatás beszerzése
Buyer: Magyar Kereskedelmi és Iparkamara
- Published
- 12 May 2025
- Submission deadline
- 11 June 2025, 12:00
- Place of performance
- Budapest, HU110
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00298381-2025
- Reference
- a92953cc-1b7c-4c44-945c-5cb9ea1934ec
- Official source
- Official source
CPV codes
- 63510000Servicios de agencias de viajes y servicios similares
Description
A Magyar Kereskedelmi és Iparkamara részére utazásszervezési szolgáltatás biztosítása.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | MKIK által szervezett utazások | 63510000 Servicios de agencias de viajes y servicios similares | — |
| 2 | Vállalkozási projekt keretében szervezett utazások | 63510000 Servicios de agencias de viajes y servicios similares | — |
Award criteria
- Quality — 2. Az ajánlati felhívás III.4.1. /M.2.) pontjában megjelölt 1 fő utazásszervező szakember alkalmassági feltételt meghaladó tapasztalata (min. 0 hónap, max. 36 hónap)
- Price — 1. Ajánlati ár (mindösszesen nettó Ft, képzett érték)
Official publications
- TED · 00298381-2025 · 12 May 2025
- OJS · 90/2025 · 12 May 2025