Szabadvezetéki szerelvények 2025
Buyer: MVM Démász Áramhálózati Kft.
- Published
- 19 March 2025
- Submission deadline
- 23 April 2025, 12:00
- Place of performance
- Szeged, HU333
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00178313-2025
- Reference
- 8322c8fa-a17c-4c2f-bb21-1c24db31b470
- Official source
- Official source
CPV codes
- 31680000Materiales y accesorios eléctricos
Description
Kis- és középfeszültségű szabadvezetéki szerelvények beszerzése az MVM Démász Áramhálózati Kft. meglévő és építendő infrastruktúrájához a BT-24) pontban, és a közbeszerzési dokumentumokban részletezettek szerint. A közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása érdekében, a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján Ajánlatkérő az ajánlati felhívásban és a közbeszerzési dokumentumokban meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, illetőleg szabadalomra vagy védjegyre hivatkozhat. Minden ilyen esetben a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, ajánlatot jelen ajánlati felhívásban előírt, vagy az azzal – az adott termék vonatkozásában a részletes műszaki paraméterek tekintetében – egyenértékű termékre lehet tenni. A műszaki tartalom értékelése során az egyenértékűséget Ajánlatkérőnek kell megítélni, amely eldöntéséhez minden adatot ajánlattevőnek kell megadnia. Ajánlattevő kötelessége tehát annak bizonyítása az ajánlatban, hogy a megajánlott termék az Ajánlatkérő által meghatározott termékkel egyenértékű. Az esetleges el nem fogadást Ajánlatkérő tényszerűen megindokolja.…
Lots (15)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | 1. rész: Előreformált kötőelemek | 31680000 Materiales y accesorios eléctricos | — |
| 2 | 2. rész: Leágazó áramkötők | 31680000 Materiales y accesorios eléctricos | — |
| 3 | 3. rész: Szabadvezetéki lengőtartó 30° | 31680000 Materiales y accesorios eléctricos | — |
| 4 | 4. rész: Saroktartó kötések BSZV | 31680000 Materiales y accesorios eléctricos | — |
| 5 | 5. rész: Rezgéscsillapító | 31680000 Materiales y accesorios eléctricos | — |
| 6 | 6. rész: Végkötés szorítók | 31680000 Materiales y accesorios eléctricos | — |
| 7 | 7. rész: Szabadvezetéki végfeszítők | 31680000 Materiales y accesorios eléctricos | — |
| 8 | 8. rész: 8kN végfeszítő | 31680000 Materiales y accesorios eléctricos | — |
| 9 | 9. rész: Csavaros toldó szigetelt nem húzószilárd | 31680000 Materiales y accesorios eléctricos | — |
| 10 | 10. rész: Szabadvezetéki KÖF leágazó | 31680000 Materiales y accesorios eléctricos | — |
| 11 | 11. rész: Középfeszültségű végfeszítő | 31680000 Materiales y accesorios eléctricos | — |
| 12 | 12. rész: Feszítőcsukló | 31680000 Materiales y accesorios eléctricos | — |
| 13 | 13. rész: Szabadvezetéki lengőtartó 90° | 31680000 Materiales y accesorios eléctricos | — |
| 14 | 14. rész: Kábelcsősaruk | 31680000 Materiales y accesorios eléctricos | — |
| 15 | 15. rész: Kábelcsősaruk galvanizált réz | 31680000 Materiales y accesorios eléctricos | — |
Award criteria
- Price — Ajánlati ár mindösszesen (nettó EUR)
Official publications
- TED · 00178313-2025 · 19 March 2025
- OJS · 55/2025 · 19 March 2025