ΣΥΣΤΗΜΑ ΚΡΕΜΑΣΤΩΝ ΚΟΝΣΟΛΩΝ
Buyer: ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
- Published
- 18 June 2025
- Submission deadline
- 24 July 2025, 14:00
- Estimated value
- €233,871
- Place of performance
- EL431
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00395044-2025
- Reference
- 32da388a-259e-4e23-90a0-bd75ba3562bb
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33190000Instrumentos y aparatos médicos diversos
- 33190000Instrumentos y aparatos médicos diversos
Description
14/25
Award criteria
- Price — Η σύμβαση θα ανατεθεί με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφαίρουσα από οικονομική άποψη προσφορά μόνο βάσει τιμής
Official publications
- TED · 00395044-2025 · 18 June 2025
- OJS · 115/2025 · 18 June 2025
Other tenders from ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
- ΥΓΡΟ ΟΞΥΓΟΝΟ ΓΙΑ ΑΝΑΠΝΕΥΣΤΙΚΗ ΧΡΗΣΗ (ΕΠΑΝΑΠΡΟΚΗΡΥΞΗ)
- ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΕΠΙΣΚΕΥΗΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ
- ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΦΥΛΑΞΗΣ
- ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΑ ΕΙΔΗ, ΕΙΔΗ ΥΓΙΕΙΝΗΣ Ή ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΑ ΕΙΔΗ ΑΠΟ ΓΥΑΛΙ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ - ΥΠΟΕΡΓΟ 7
- ΕΠΙΔΕΣΜΙΚΟ ΥΛΙΚΟ ΔΙΑΦΟΡΟ
- ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΤΙΡΙΩΝ
- ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΦΥΛΑΞΗΣ
- ΥΛΙΚΑ ΝΕΥΡΟΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ
- ΥΛΙΚΑ ΝΕΥΡΟΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ