ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ/ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ IBM LENOVO ΓΙΑ ΔΥΟ ΕΤΗ
Buyer: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΔΙΑΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ (ΗΔΙΚΑ) ΑΕ
- Published
- 13 March 2024
- Submission deadline
- 19 April 2024, 13:00
- Estimated value
- €330,000
- Place of performance
- ΑΘΗΝΑ, EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00153558-2024
- Reference
- c8d1151f-1826-426f-9cbc-f06df123fc06
- Official source
- Official source
CPV codes
- 50312600Mantenimiento y reparación de equipo de tecnología de la información
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η παροχή υπηρεσιών συντήρησης/υποστήριξης του αναφερόμενου στο ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΙΙ της διακήρυξης εξοπλισμού και σύμφωνα με τους αντίστοιχα αναφερόμενους όρους που είναι απαιτητοί στο σύνολό τους.
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00153558-2024 · 13 March 2024
- OJS · 52/2024 · 13 March 2024
Other tenders from ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΔΙΑΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ (ΗΔΙΚΑ) ΑΕ
- Πληροφοριακό Σύστημα Μεταμοσχεύσεων
- Υπηρεσίες συντήρησης των ηλεκτρομηχανολογικών (Η/Μ) και υδραυλικών εγκαταστάσεων της Η.Δ.Υ.Κ.Α. Μ.Α.Ε για δύο έτη (24 μήνες) με δικαιώματα…
- Υπηρεσίες συντήρησης των ηλεκτρομηχανολογικών (Η/Μ) και υδραυλικών εγκαταστάσεων της Η.Δ.Υ.Κ.Α. Μ.Α.Ε για δύο έτη (24 μήνες) με δικαιώματα…
- Παροχή Ολοκληρωμένων Υπηρεσιών Υποστήριξης και Διαχείρισης Πακέτου του Λογισμικού Διαχείρισης Συσκευών και Εξοπλισμού των συσκευών tablet…
- Ολοκληρωμένο Σύστημα Επιχειρηματικής Ευφυΐας BI Health
- Yλοποίηση έργων Συμβούλου Υγείας και ανάπτυξη πλατφόρμας HEALTHFLIX
- Αναβάθμιση Πληροφοριακών Συστημάτων Πρωτοβάθμιας Φροντίδας Υγείας, Διασύνδεση με τον Εθνικό Ηλεκτρονικό Φάκελο Υγείας και συναφείς υπηρεσίες
- Παροχή υπηρεσιών Συμβούλου Τεχνικής, Διοικητικής και Οικονομικής υποστήριξης της ΗΔΙΚΑ Α.Ε.
- Υπηρεσίες Καθαριότητας στις κτιριακές εγκαταστάσεις της Η.ΔΙ.Κ.Α. Α.Ε για δύο έτη με δικαιώματα προαίρεσης
- Υπηρεσίες Διαχείρισης Ασφάλειας MSS (Managed Security Services) από Επιχειρησιακό Κέντρο Ασφάλειας SOC (Security Operations Center)” για τα…