Συντήρηση επισκευή οχημάτων και Μηχανημάτων Έργου Δήμου Σαρονικού
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ
- Published
- 8 November 2024
- Submission deadline
- 13 December 2024, 10:00
- Estimated value
- €298,065
- Place of performance
- ΚΑΛΥΒΙΑ, EL305
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00682731-2024
- Reference
- 7fa1b386-5650-44eb-8d25-3e7407bbbeb1
- Official source
- Official source
CPV codes
- 50112000Servicios de reparación y mantenimiento de automóviles
- 50112000Servicios de reparación y mantenimiento de automóviles
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι πάσης φύσεως επισκευής – συντήρησης, συμπεριλαμβανομένων των απαραίτητων ανταλλακτικών των οχημάτων και μηχανημάτων έργου του Δήμου Σαρωνικού, για εργασίες που τυχόν θα προκύψουν κατά την διάρκεια του έτους 2025. Α) Ως ενδεικτική τιμή χρέωσης ανά ώρα εργασίας (εργατοώρας = ποσό σε ευρώ/ώρα) για την εκτέλεση των εργασιών επισκευής και συντήρησης για τα οχήματα συγκεκριμένης κατηγορίας και ομάδας του παρόντος ενδεικτικού προϋπολογισμού, έχει υπολογιστεί το ποσό των 35,00 ευρώ χωρίς Φ.Π.Α. 24% (43,40 ευρώ με Φ.Π.Α. 24%). Β) Στις ανωτέρω τιμές, εκτός από το κόστος επισκευής-συντήρησης, συμπεριλαμβάνονται και τα ανταλλακτικά τα οποία θα χρησιμοποιηθούν, για το σύνολο των οχημάτων του Δήμου Σαρωνικού, ήτοι φορτηγά, απορριμματοφόρα, βυτιοφόρα, επιβατικά, λεωφορεία, μηχανήματα έργου κ.λ.π. Ο κάθε οικονομικός φορέας έχει το δικαίωμα να υποβάλλει μια συνολική προσφορά είτε και για τις δύο κατηγορίες με τις αντίστοιχες ομάδες τους (από τις οποίες ομάδες διαλέγει όσες επιθυμεί) είτε για μία μόνο από τις δύο κατηγορίες με τις αντίστοιχες ομάδες της (από τις οποίες ομάδες πάλι διαλέγει όσες επιθυμεί), όπως ακριβώς αναγράφονται οι κατηγορίες και οι ομάδες στον ε…
Award criteria
- Price — Κριτήριο ανάθεσης της Σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά: βάσει τιμής Οι προσφορές υποβάλλονται με βάση τις απαιτήσεις που ορίζονται στο άρθρο 2.4 της Διακήρυξης για …
Official publications
- TED · 00682731-2024 · 8 November 2024
- OJS · 218/2024 · 8 November 2024