El Vínculo El Vínculo.
Awarded European Union Services

Świadczenie usług serwisowych transformatorów produkcji MEFTA, ELGÓR+HANSEN, CARBOAUTOMATYKA, MARTECH-PLUS, UNISTER PLUS dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w okresie 24 miesięcy.

Buyer: Polska Grupa Górnicza S. A.

Published
12 December 2024
Estimated value
3,800,000 zł
Place of performance
PL22A
Procedure
Open procedure
Notice number
00759473-2024
Reference
1fb60d4e-9bab-4bb8-8db6-44111ae0c492
Official source
Official source

CPV codes

Description

1. Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019r., zwanej dalej ustawą Pzp. 2. Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy na: Świadczenie usług serwisowych transformatorów produkcji MEFTA, ELGÓR+HANSEN, CARBOAUTOMATYKA, MARTECH-PLUS, UNISTER PLUS dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w okresie 24 miesięcy: Zadanie nr 1: Serwis transformatorów produkcji MEFTA. Zadanie nr 2: Serwis transformatorów produkcji ELGÓR + HANSEN. Zadanie nr 3: Serwis transformatorów produkcji CARBOAUTOMATYKA. Zadanie nr 4: Serwis transformatorów produkcji MARTECH-PLUS. Zadanie nr 5: Serwis transformatorów produkcji UNISTER PLUS. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1, 2a i 2b oraz 2c do SWZ.

Lots (5)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Zadanie nr 1 - Serwis transformatorów produkcji MEFTA.
PL22A
50530000 Servicios de reparación y mantenimiento de maquinaria 530,000 zł
2 Zadanie nr 2 - Serwis transformatorów produkcji ELGÓR+HANSEN.
PL22A
50530000 Servicios de reparación y mantenimiento de maquinaria 1,550,000 zł
3 Zadanie nr 3 - Serwis transformatorów produkcji CARBOAUTOMATYKA.
PL22A
50530000 Servicios de reparación y mantenimiento de maquinaria 400,000 zł
4 Zadanie nr 4 - Serwis transformatorów produkcji MARTECH-PLUS.
PL22A
50530000 Servicios de reparación y mantenimiento de maquinaria 900,000 zł
5 Zadanie nr 5 - Serwis transformatorów produkcji UNISTER PLUS.
PL22A
50530000 Servicios de reparación y mantenimiento de maquinaria 420,000 zł

Award criteria

Awards

Awarded toAmountDate
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe "UNISTER" S.C. 530,000 zł
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-PRODUKCYJNO-USŁUGOWE IZOL-PLAST Sp. z o.o. 530,000 zł
P.P.H.U. MARTECH-PLUS Marcin Mistarz Sp. J. 530,000 zł
ELGÓR + HANSEN S.A.
PRZEDSIĘBIORSTWO KOMPLETACJI I MONTAŻU SYSTEMÓW AUTOMATYKI CARBOAUTOMATYKA S.A.
P.P.H.U. MARTECH-PLUS Marcin Mistarz Sp. J.
FIRMA PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWA UNISTER PLUS MIROSŁAW PYTLIK

Official publications