Świadczenie usług serwisowych transformatorów produkcji ELGÓR+HANSEN, CARBOAUTOMATYKA, MARTECH-PLUS, UNISTER PLUS dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.
Buyer: Polska Grupa Górnicza S. A.
- Published
- 21 July 2025
- Estimated value
- 3,270,000 zł
- Place of performance
- PL22A
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00473197-2025
- Reference
- 1874b2ff-ee23-4132-9bdc-eee665774120
- Official source
- Official source
CPV codes
- 50530000Servicios de reparación y mantenimiento de maquinaria
Description
1. Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019r., zwanej dalej ustawą Pzp. 2. Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy na: Świadczenie usług serwisowych transformatorów produkcji ELGÓR+HANSEN, CARBOAUTOMATYKA, MARTECH-PLUS, UNISTER PLUS dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.: Zadanie nr 1: Serwis transformatorów produkcji ELGÓR + HANSEN. Zadanie nr 2: Serwis transformatorów produkcji CARBOAUTOMATYKA. Zadanie nr 3: Serwis transformatorów produkcji MARTECH-PLUS. Zadanie nr 4: Serwis transformatorów produkcji UNISTER PLUS. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1, 2a i 2b oraz 2c do SWZ.
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Zadanie nr 1 - Serwis transformatorów produkcji ELGÓR+HANSEN. | 50530000 Servicios de reparación y mantenimiento de maquinaria | 1,550,000 zł |
| 2 | Zadanie nr 2 - Serwis transformatorów produkcji CARBOAUTOMATYKA. | 50530000 Servicios de reparación y mantenimiento de maquinaria | 400,000 zł |
| 3 | Zadanie nr 3 - Serwis transformatorów produkcji MARTECH-PLUS. | 50530000 Servicios de reparación y mantenimiento de maquinaria | 900,000 zł |
| 4 | Zadanie nr 4 - Serwis transformatorów produkcji UNISTER PLUS. | 50530000 Servicios de reparación y mantenimiento de maquinaria | 420,000 zł |
Award criteria
- Price — Waga 100%.
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| ELGÓR + HANSEN S.A. | 1,550,000 zł | — |
| P.P.H.U. MARTECH-PLUS Marcin Mistarz Sp. J. | 900,000 zł | — |
| FIRMA PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWA UNISTER PLUS MIROSŁAW PYTLIK | 420,000 zł | — |
| PRZEDSIĘBIORSTWO KOMPLETACJI I MONTAŻU SYSTEMÓW AUTOMATYKI CARBOAUTOMATYKA S.A. | 400,000 zł | — |
Official publications
- TED · 00473197-2025 · 21 July 2025
- OJS · 137/2025 · 21 July 2025