Świadczenie usług oponiarskich
Buyer: Ministerstwo Finansów
- Published
- 22 April 2024
- Submission deadline
- 24 May 2024, 12:00
- Place of performance
- Warszawa, PL911
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00237166-2024
- Reference
- 135693b6-4b16-413f-9d96-0d5829b640ab
- Official source
- Official source
CPV codes
- 50116500Servicios de reparación de neumáticos, incluidos el ajuste y el equilibrado de ruedas
- 34351100Neumáticos para automóviles
Description
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług oponiarskich. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z warunkami świadczenia usługi określony został w projektowanych postanowieniach umowy (PPU), stanowiących Załącznik I do SWZ, w tym w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ ) stanowiącym Załącznik nr 3 do PPU. 3. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego o wartości powyżej wyrażonej w złotych równowartości kwoty 143.000,00 euro prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych.
Award criteria
- Price — Cena oferty
- Quality — Czas realizacji zleconej Usługi sezonowej wymiany kompletu kół
- Quality — Odległość od miejsca stacjonowania
Official publications
- TED · 00237166-2024 · 22 April 2024
- OJS · 79/2024 · 22 April 2024