Świadczenie usług dzierżawy krajowych łączy sieci WAN
Buyer: Komenda Stołeczna Policji
- Published
- 14 November 2025
- Estimated value
- 2,792,513 zł
- Place of performance
- Warszawa, PL911
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00755439-2025
- Reference
- 6e5c547e-3c89-415e-9730-04f16c2e96aa
- Official source
- Official source
CPV codes
- 64216000Servicios de mensajería y de información electrónicas
Description
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług dzierżawy krajowych łączy sieci WAN, zwanych w dalszej części SWZ „usługą”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 5 do SWZ oraz Rozdział XIX SWZ. 3. Zamawiający nie żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. 4. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (tj. Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 r., str. 1), zwanym dalej „RODO”, Zamawiający informuje, że: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Komendant Stołeczny Policji; 2) nadzór nad prawidłowym przetwarzaniem danych osobowych sprawuje inspektor ochrony danych osobowych: adres: ul. Nowolipie 2, 00-150 Warszawa; adres e-mail: iod@ksp.policja.gov.pl 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na: Świadcze…
Award criteria
- Price — Opis kryteriów oceny wraz z podaniem wag i sposobu oceny zawiera Rozdział XIV SWZ
- Quality — Opis kryteriów oceny wraz z podaniem wag i sposobu oceny zawiera Rozdział XIV SWZ
Official publications
- TED · 00755439-2025 · 14 November 2025
- OJS · 220/2025 · 14 November 2025