Suspausto oro kompresoriai sterilizacinei (8748)
Buyer: VšĮ Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos
- Published
- 13 March 2025
- Estimated value
- €15,000
- Place of performance
- LT011
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00162808-2025
- Reference
- 6a76735c-d9f8-4e9e-8645-b814c6171124
- Official source
- Official source
CPV codes
- 42120000Bombas y compresores
Description
Šiame pirkime yra tęsiamos senoje sistemoje 2024-11-21 paskelbto pirkimo Nr. 747735 procedūros. Naujas skelbimas sukurtas tik informavimo tikslais. Pirkimo dokumentai ir skelbimas apie pirkimą yra paskelbti senoje CVP IS, tiesioginė nuoroda: https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/edittransaction.asp?TID=747735. Šioje sistemoje bus skelbiami tik po 2024-12-01 atlikti pirkimo dokumentų patikslinimai
Award criteria
- Price — Žr. pirkimo dokumentuose.
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| UAB Limeta | €11,890 | — |
Official publications
- TED · 00162808-2025 · 13 March 2025
- OJS · 51/2025 · 13 March 2025
Other tenders from VšĮ Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos
- AK - Priemonės intervencinei kardiologijai (12056)
- Įvairios statybinės medžiagos (plytos, akyto betono blokeliai, trinkelės, šaligatvio plytelės, borteliai) (12655)
- Aplinkos paviršių dezinfekcijos priemonės (11839)
- Reagentai ir pagalbinės priemonės CAR-T gamybai II. (12117)
- Medicinos įrangos kvalifikavimo paslaugos (11678)
- Reagentai ir pagalbinės priemonės CAR-T gamybai I. (12116)
- NUTRAUKTAS Planšetinis kompiuteris su dėklu ir pieštuku (12785)
- AK - Elektrinių funkcinių lovų su čiužiniais pirkimas (12186)
- Kelio užtvarų modernizavimas ir prijungimas prie centralizuotos valdymo sistemos Santariškių g. 2 teritorijoje (13121)
- Medicinos priemonių pirkimas