Suskystintos naftos dujos
Buyer: Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos
- Published
- 27 January 2025
- Estimated value
- €130,165
- Place of performance
- Kaunas, LT022
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00056864-2025
- Reference
- 381950ce-1d56-46a4-946b-801b4451adee
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09133000Gas licuado del petróleo (GLP)
- 44612200Depósitos de gas
Description
Suskystintų naftos dujų pirkimas (seno CVP IS Nr. 746708). Suskystintos naftos dujos (Atviras konkursas)“. Šiame pirkime yra tęsiamos senoje sistemoje 2024-11-14 paskelbto pirkimo Nr. 746708 procedūros. Naujas skelbimas sukurtas tik informavimo tikslais. Pirkimo dokumentai ir skelbimas apie pirkimą yra paskelbti senoje CVP IS, tiesioginė nuoroda: https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/ctm/Supplier/PublicPurchase/790609?B=PPO. Šioje sistemoje bus skelbiami tik po 2024-12-01 atlikti pirkimo dokumentų patikslinimai.”
Award criteria
- Price — Pasiūlymai vertinami pagal mažiausios kainos kriterijų
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| UAB "Propano ir butano dujų centras" | — | — |
Official publications
- TED · 00056864-2025 · 27 January 2025
- OJS · 18/2025 · 27 January 2025
Other tenders from Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos
- Lubinė pacientų kėlimo įranga
- Medicinos pagalbos priemonės Nr. 542
- Žemos temperatūros šaldikliai
- NovaSeq X Plus garantinio aptarnavimo paslauga
- 7864276 Reagentai ir papildomos priemonės imunofermentinių tyrimų atlikimui kartu su įrangos įsigijimu panaudos būdu (atviras konkursas)
- Skysčių valdymo sistemos su automatinėmis infuzinėmis pompomis ir stovais
- Atsarginių detalių komplektas
- Lazerio fibros
- Ilgų fragmentų sekoskaitos sistema
- Inkariniai siūlai