Suorahankintailmoitus Kouvolan seurakuntayhtymä viikkomainonta
Buyer: Kouvolan seurakuntayhtymä
- Published
- 26 November 2025
- Place of performance
- FI1C7
- Procedure
- Negotiated procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00783440-2025
- Reference
- 2eca0fe2-c245-4091-8046-e1b51839a7e8
- Official source
- Official source
CPV codes
- 98000000Otros servicios comunitarios, sociales o personales
Description
Kouvolan seurakuntayhtymä hankkii julkaisun ja tuotannon palveluita viikoittaiseen lehtimainontaan sekä samaan digitaaliseen näköislehteen ajalle 1.1-31.12.2026. LIsäksi tarvittaessa on mahdollista tehdä verkkomainontaa samalla aikavälillä. Mainonta toteutetaan pääasiassa Kymenlaakson alueella ja sen tulee tulee kattaa Anjalankosken, Elimäen, Kouvolan, Kuusankosken ja Valkealan seurakuntien alueet. Hankinnan ennakoitu arvo on noin 68 000 euroa.
Award criteria
- Quality — Mahdollisuus viikoittaiseen lehtimainontaan.
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Päijänne Media Oy | €68,000 | — |
Official publications
- TED · 00783440-2025 · 26 November 2025
- OJS · 228/2025 · 26 November 2025