Sukcesywne dostawy sprzętu oraz stentgraftów personalizowanych dla potrzeb Klinicznego Oddziału Chirurgii Naczyniowej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach
Buyer: Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach
- Published
- 13 October 2025
- Place of performance
- PL721
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00671017-2025
- Reference
- 813ee291-8861-4b6a-b177-a902d67ad03d
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33184200Prótesis vasculares
Description
Przetarg nieograniczony na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.) zwanej dalej u.p.z.p. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości określono w załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo – cenowy.
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Pakiet nr 1- System stentgraftu brzusznego | 33184200 Prótesis vasculares | — |
| 2 | Pakiet nr 2- System stentgraftu piersiowego | 33184200 Prótesis vasculares | — |
| 3 | Pakiet nr 3- System personalizowanego stentgraftu piersiowo- brzusznego | 33184200 Prótesis vasculares | — |
Award criteria
- Price — Cena danej części zamówienia brutto – wartość kryterium - 60 %
- Quality — Termin uzupełnienia depozytu– wartość kryterium - 20%
- Quality — Termin uzupełnienia depozytu– wartość kryterium - 20%
- Quality — Termin płatności faktury – wartość kryterium - 20%
- Quality — Termin realizacji zamówienia – wartość kryterium - 20%
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Balmed Poland Sp. z o.o. | 1,800,000 zł | — |
| Balmed Poland Sp. z o.o. | 310,000 zł | — |
| Balmed Poland Sp. z o.o. | 124,000 zł | — |
Official publications
- TED · 00671017-2025 · 13 October 2025
- OJS · 196/2025 · 13 October 2025
Other tenders from Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach
- Dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i…
- Dostawy stentów i materiałów medycznych dla potrzeb Klinicznego Oddziału Chirurgii Naczyniowej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach
- Dostawy stentgraftów fenestrowanych- personalizowanych dla pacjenta dla potrzeb Klinicznego Oddziału Chirurgii Naczyniowej Wojewódzkiego…
- Dostawy stentgraftów i materiałów medycznych dla potrzeb Klinicznego Oddziału Chirurgii Naczyniowej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w…
- EZ/150/2026/WS Zakup i dostawa testów do diagnostyki mikrobiologicznej wraz z dzierżawą aparatu dla Zakładu Mikrobiologii Wojewódzkiego…
- Sukcesywne dostawy różnych leków ogólnych antybiotyków, płynów infuzyjnych, żywienia, immunoglobulin dla potrzeb Wojewódzkiego Szpitala…
- Zakup i dostawa ANGIOGRAFÓW z wyposażeniem – 3 kpl. w ramach realizacji przedsięwzięcia pn. „Wyposażenie Zintegrowanego Bloku Operacyjnego…
- Dostawa testów, podłoży mikrobiologicznych, materiałów kontrolnych wraz z dzierżawą analizatorów dla Zakładu Mikrobiologii Wojewódzkiego…
- Zakup i dostawa sprzętu i wyposażenia na potrzeby Zespołu Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii w ramach…
- Dostawy stentgraftów fenestrowanych- personalizowanych dla pacjenta dla potrzeb Klinicznego Oddziału Chirurgii Naczyniowej Wojewódzkiego…