El Vínculo El Vínculo.
Awarded European Union Supplies

Sukcesywne dostawy Leków Refundowanych w Programach Lekowych dla Apteki Szpitalnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach.

Buyer: Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach

Published
11 April 2025
Place of performance
PL721
Procedure
Open procedure
Notice number
00238606-2025
Reference
adc0381d-ee4b-4330-8828-f21cc432f8df
Official source
Official source

CPV codes

Description

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości określono w załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo - cenowy. Informacje w zakresie zasad realizacji dostawy, gwarancji oraz wynagrodzenia zawiera załącznik nr 3 do SWZ – projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego na zasadach umowy sukcesywnej. Przez produkty lecznicze, stanowiące przedmiot zamówienia należy rozumieć produkty lecznicze w rozumieniu ustawy Prawo farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 roku. Zaoferowane produkty lecznicze muszą być dopuszczone do obrotu na zasadach określonych w art. 3 lub 4 ust. 1 i 2 lub 4a ustawy Prawo Farmaceutyczne. Oferowany przedmiot zamówienia musi być zgodny z aktualnym na dzień składania ofert Obwieszczeniem Ministra Zdrowia w sprawie wykazu refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych.

Lots (10)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Zadanie 5 - LECZENIE PACJENTÓW Z CHOROBAMI SIATKÓWKI Pakiet 33 - Bevacizumabum
PL721
33600000 Productos farmacéuticos
2 Zadanie 5 - LECZENIE PACJENTÓW Z CHOROBAMI SIATKÓWKI Pakiet 34 - Farycymab
PL721
33600000 Productos farmacéuticos
3 Zadanie 6 - LECZENIE CHORYCH NA PRZEWLEKŁE WIRUSOWE ZAPALENIA WĄTROBY TYPU B Pakiet 35 - Tenofovirum disoproxilum
PL721
33600000 Productos farmacéuticos
4 Zadanie 6 - LECZENIE CHORYCH NA PRZEWLEKŁE WIRUSOWE ZAPALENIA WĄTROBY TYPU B Pakiet 36 - Entekavirum 0,5mg
PL721
33600000 Productos farmacéuticos
5 Zadanie 6 - LECZENIE CHORYCH NA PRZEWLEKŁE WIRUSOWE ZAPALENIA WĄTROBY TYPU B Pakiet 37 - Entekavirum 1mg
PL721
33600000 Productos farmacéuticos
6 Zadanie 7 - LECZENIE TERAPIĄ BEZINTERFERONOWĄ CHORYCH NA PRZEWLEKŁE WIRUSOWE ZAPALENIE WĄTROBY TYPU C Pakiet 38 - Sofosbuvirum + Velpatasvirum
PL721
33600000 Productos farmacéuticos
7 Zadanie 7 - LECZENIE TERAPIĄ BEZINTERFERONOWĄ CHORYCH NA PRZEWLEKŁE WIRUSOWE ZAPALENIE WĄTROBY TYPU C Pakiet 39 - Glecaprevirum + Pibrentasvirum
PL721
33600000 Productos farmacéuticos
8 Zadanie 7 - LECZENIE TERAPIĄ BEZINTERFERONOWĄ CHORYCH NA PRZEWLEKŁE WIRUSOWE ZAPALENIE WĄTROBY TYPU C Pakiet 40 - Sofosbuvirum + Velpatasvirum + Voxilaprevirum
PL721
33600000 Productos farmacéuticos
9 Zadanie 8 - LECZENIE PRZEWLEKŁYCH ZAKAŻEŃ PŁUC U ŚWIADCZENIOBIORCÓW Z MUKOWISCYDO Pakiet 41 - Tobramycinum
PL721
33600000 Productos farmacéuticos
10 Zadanie 9 - LECZENIE CHORYCH NA MUKOWISCYDOZĘ Pakiet 42 - Ivacaftorum + Tezacaftorum + Elexacaftorum
PL721
33600000 Productos farmacéuticos

Award criteria

Awards

Awarded toAmountDate
Komtur Polska Sp. z o.o. (Czesc 3, 7) 12,708,619 zł
ABBVIE SP. ZO.O. 1,555,556 zł
Urtica Sp. z o.o. 610,183 zł
Roche Polska Sp. z o. o. 237,307 zł
Urtica Sp. z o.o. 136,556 zł
Farmacol Logistyka Sp. z o. o. (Cześć 1) 69,250 zł
NEUCA S.A. 51,167 zł
Farmacol Logistyka Sp. z o. o. (Cześć 1) 45,037 zł
Farmacol Logistyka Sp. z o. o. (Cześć 1) 6,742 zł
Urtica Sp. z o.o. 3,180 zł

Official publications

Other tenders from Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach