El Vínculo El Vínculo.
Awarded European Union Supplies

Sukcesywne dostawy Leków Refundowanych w Programach Lekowych dla Apteki Szpitalnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach.

Buyer: Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach

Published
16 April 2025
Place of performance
PL721
Procedure
Open procedure
Notice number
00249995-2025
Reference
adc0381d-ee4b-4330-8828-f21cc432f8df
Official source
Official source

CPV codes

Description

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości określono w załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo - cenowy. Informacje w zakresie zasad realizacji dostawy, gwarancji oraz wynagrodzenia zawiera załącznik nr 3 do SWZ – projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego na zasadach umowy sukcesywnej. Przez produkty lecznicze, stanowiące przedmiot zamówienia należy rozumieć produkty lecznicze w rozumieniu ustawy Prawo farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 roku. Zaoferowane produkty lecznicze muszą być dopuszczone do obrotu na zasadach określonych w art. 3 lub 4 ust. 1 i 2 lub 4a ustawy Prawo Farmaceutyczne. Oferowany przedmiot zamówienia musi być zgodny z aktualnym na dzień składania ofert Obwieszczeniem Ministra Zdrowia w sprawie wykazu refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych.

Lots (10)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Zadanie 12 - LECZENIE CHORYCH Z UMIARKOWANĄ I CIĘŻKĄ POSTACIĄ ŁUSZCZYCY PLACKOWATEJ Pakiet 55 - Adalimumabum
PL721
33600000 Productos farmacéuticos
2 Zadanie 12 - LECZENIE CHORYCH Z UMIARKOWANĄ I CIĘŻKĄ POSTACIĄ ŁUSZCZYCY PLACKOWATEJ Pakiet 56 - Ustekinumabum
PL721
33600000 Productos farmacéuticos
3 Zadanie 12 - LECZENIE CHORYCH Z UMIARKOWANĄ I CIĘŻKĄ POSTACIĄ ŁUSZCZYCY PLACKOWATEJ Pakiet 57 - Infliximabum
PL721
33600000 Productos farmacéuticos
4 Zadanie 12 - LECZENIE CHORYCH Z UMIARKOWANĄ I CIĘŻKĄ POSTACIĄ ŁUSZCZYCY PLACKOWATEJ Pakiet 58 - Certolizumabum pegol
PL721
33600000 Productos farmacéuticos
5 Zadanie 12 - LECZENIE CHORYCH Z UMIARKOWANĄ I CIĘŻKĄ POSTACIĄ ŁUSZCZYCY PLACKOWATEJ Pakiet 59 - Guselkumabum
PL721
33600000 Productos farmacéuticos
6 Zadanie 12 - LECZENIE CHORYCH Z UMIARKOWANĄ I CIĘŻKĄ POSTACIĄ ŁUSZCZYCY PLACKOWATEJ Pakiet 60 - Risankizumabum
PL721
33600000 Productos farmacéuticos
7 Zadanie 12 - LECZENIE CHORYCH Z UMIARKOWANĄ I CIĘŻKĄ POSTACIĄ ŁUSZCZYCY PLACKOWATEJ Pakiet 61 - Ixekizumabum
PL721
33600000 Productos farmacéuticos
8 Zadanie 12 - LECZENIE CHORYCH Z UMIARKOWANĄ I CIĘŻKĄ POSTACIĄ ŁUSZCZYCY PLACKOWATEJ Pakiet 62 - Sekukinumab
PL721
33600000 Productos farmacéuticos
9 Zadanie 12 - LECZENIE CHORYCH Z UMIARKOWANĄ I CIĘŻKĄ POSTACIĄ ŁUSZCZYCY PLACKOWATEJ Pakiet 63 - Tyldrakizumabum
PL721
33600000 Productos farmacéuticos
10 Zadanie 13 - LECZENIE CHORYCH Z ŁUSZCZYCOWYM ZAPALENIEM STAWÓW (ŁZS) Pakiet 64 - Golimumabum
PL721
33600000 Productos farmacéuticos

Award criteria

Awards

Awarded toAmountDate
Farmacol Logistyka Sp. z o. o. (Cześć 1) 1,895,890 zł
Janssen - Cilag Polska sp. z o.o. 1,647,585 zł
ABBVIE SP. ZO.O. 1,523,102 zł
Urtica Sp. z o.o. 1,109,331 zł
Komtur Polska Sp. z o.o. (Czesc 3, 7) 871,920 zł
ASCLEPIOS S.A. 409,185 zł
Lek S.A. 117,602 zł
Urtica Sp. z o.o. 89,000 zł
Lek S.A. 64,122 zł
Janssen - Cilag Polska sp. z o.o. 59,000 zł

Official publications

Other tenders from Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach