Sukcesywne dostawy Leków Refundowanych w Programach Lekowych dla Apteki Szpitalnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach.
Buyer: Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach
- Published
- 16 April 2025
- Place of performance
- PL721
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00250259-2025
- Reference
- adc0381d-ee4b-4330-8828-f21cc432f8df
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33600000Productos farmacéuticos
Description
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości określono w załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo - cenowy. Informacje w zakresie zasad realizacji dostawy, gwarancji oraz wynagrodzenia zawiera załącznik nr 3 do SWZ – projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego na zasadach umowy sukcesywnej. Przez produkty lecznicze, stanowiące przedmiot zamówienia należy rozumieć produkty lecznicze w rozumieniu ustawy Prawo farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 roku. Zaoferowane produkty lecznicze muszą być dopuszczone do obrotu na zasadach określonych w art. 3 lub 4 ust. 1 i 2 lub 4a ustawy Prawo Farmaceutyczne. Oferowany przedmiot zamówienia musi być zgodny z aktualnym na dzień składania ofert Obwieszczeniem Ministra Zdrowia w sprawie wykazu refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych.
Lots (10)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Zadanie 13 - LECZENIE CHORYCH Z ŁUSZCZYCOWYM ZAPALENIEM STAWÓW (ŁZS) Pakiet 65 - Guselkumabum | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 2 | Zadanie 13 - LECZENIE CHORYCH Z ŁUSZCZYCOWYM ZAPALENIEM STAWÓW (ŁZS) Pakiet 66 - Etanerceptum | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 3 | Zadanie 14 - LECZENIE CHORYCH Z ATOPOWYM ZAPALENIEM SKÓRY Pakiet 69 - Baricitinibum | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 4 | Zadanie 14 - LECZENIE CHORYCH Z ATOPOWYM ZAPALENIEM SKÓRY Pakiet 70 - Upadacitinibum | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 5 | Zadanie 14 - LECZENIE CHORYCH Z ATOPOWYM ZAPALENIEM SKÓRY Pakiet 71 - Tralokinumabum | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 6 | Zadanie 15 - LECZENIE CHORYCH Z PRZEWLEKŁĄ POKRZYWKĄ SPONTANICZNĄ Pakiet 72 - Omalizumabum | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 7 | Zadanie 16 - LECZENIE NIEDOKRWISTOŚCI U CHORYCH Z PRZEWLEKŁĄ NIEWYDOLNOŚCIĄ NEREK Pakiet 73 - Darbepoetinum alfa | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 8 | Zadanie 17 - LECZENIE WTÓRNEJ NADCZYNNOŚCI PRZYTARCZYC U PACJENTÓW LECZONYCH NERKOZASTĘPCZO DIALIZAMI Pakiet 74 - Cinacalcetum 30mg | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 9 | Zadanie 17 - LECZENIE WTÓRNEJ NADCZYNNOŚCI PRZYTARCZYC U PACJENTÓW LECZONYCH NERKOZASTĘPCZO DIALIZAMI Pakiet 75 - Cinacalcetum 60mg | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 10 | Zadanie 17 - LECZENIE WTÓRNEJ NADCZYNNOŚCI PRZYTARCZYC U PACJENTÓW LECZONYCH NERKOZASTĘPCZO DIALIZAMI Pakiet 76 - Cinacalcetum 90mg | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
Award criteria
- Price — Podstawą oceny jest wartość zamówienia brutto zaproponowana przez Wykonawcę w formularzu ofertowym. Kryterium ceny - (Kc). Kc = Najniższa cena danej części zamówienia brutto spośród nieodrzuconych…
- Quality — Wykonawca w formularzu ofertowym może określić dłuższy termin płatności faktury VAT, za który może uzyskać dodatkowe punkty w przedmiotowym kryterium. Maksymalny termin płatności faktury VAT, za…
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Farmacol Logistyka Sp. z o. o. (Cześć 1) | 449,000 zł | — |
| Urtica Sp. z o.o. | 325,526 zł | — |
| Farmacol Logistyka Sp. z o. o. (Cześć 1) | 181,746 zł | — |
| Urtica Sp. z o.o. | 154,583 zł | — |
| Amgen Sp. z o.o. | 150,000 zł | — |
| ABBVIE SP. ZO.O. | 142,593 zł | — |
| Janssen - Cilag Polska sp. z o.o. | 134,722 zł | — |
| Farmacol Logistyka Sp. z o. o. (Cześć 1) | 60,583 zł | — |
| Farmacol Logistyka Sp. z o. o. (Cześć 1) | 48,552 zł | — |
| Lek S.A. | 5,985 zł | — |
Official publications
- TED · 00250259-2025 · 16 April 2025
- OJS · 75/2025 · 16 April 2025
Other tenders from Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach
- Dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i…
- Dostawy stentów i materiałów medycznych dla potrzeb Klinicznego Oddziału Chirurgii Naczyniowej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach
- Dostawy stentgraftów fenestrowanych- personalizowanych dla pacjenta dla potrzeb Klinicznego Oddziału Chirurgii Naczyniowej Wojewódzkiego…
- Dostawy stentgraftów i materiałów medycznych dla potrzeb Klinicznego Oddziału Chirurgii Naczyniowej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w…
- EZ/150/2026/WS Zakup i dostawa testów do diagnostyki mikrobiologicznej wraz z dzierżawą aparatu dla Zakładu Mikrobiologii Wojewódzkiego…
- Sukcesywne dostawy różnych leków ogólnych antybiotyków, płynów infuzyjnych, żywienia, immunoglobulin dla potrzeb Wojewódzkiego Szpitala…
- Zakup i dostawa ANGIOGRAFÓW z wyposażeniem – 3 kpl. w ramach realizacji przedsięwzięcia pn. „Wyposażenie Zintegrowanego Bloku Operacyjnego…
- Dostawa testów, podłoży mikrobiologicznych, materiałów kontrolnych wraz z dzierżawą analizatorów dla Zakładu Mikrobiologii Wojewódzkiego…
- Zakup i dostawa sprzętu i wyposażenia na potrzeby Zespołu Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii w ramach…
- Dostawy stentgraftów fenestrowanych- personalizowanych dla pacjenta dla potrzeb Klinicznego Oddziału Chirurgii Naczyniowej Wojewódzkiego…