El Vínculo El Vínculo.
Awarded European Union Supplies

Sukcesywne dostawy Leków Refundowanych w Programach Lekowych dla Apteki Szpitalnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach.

Buyer: Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach

Published
10 April 2025
Place of performance
PL721
Procedure
Open procedure
Notice number
00232241-2025
Reference
adc0381d-ee4b-4330-8828-f21cc432f8df
Official source
Official source

CPV codes

Description

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości określono w załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo - cenowy. Informacje w zakresie zasad realizacji dostawy, gwarancji oraz wynagrodzenia zawiera załącznik nr 3 do SWZ – projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego na zasadach umowy sukcesywnej. Przez produkty lecznicze, stanowiące przedmiot zamówienia należy rozumieć produkty lecznicze w rozumieniu ustawy Prawo farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 roku. Zaoferowane produkty lecznicze muszą być dopuszczone do obrotu na zasadach określonych w art. 3 lub 4 ust. 1 i 2 lub 4a ustawy Prawo Farmaceutyczne. Oferowany przedmiot zamówienia musi być zgodny z aktualnym na dzień składania ofert Obwieszczeniem Ministra Zdrowia w sprawie wykazu refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych.

Lots (11)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Zadanie 3 - LECZENIE CHORYCH NA STWARDNIENIE ROZSIANE Pakiet 11 - Peginterferonum beta -1a
PL721
33600000 Productos farmacéuticos
2 Zadanie 3 - LECZENIE CHORYCH NA STWARDNIENIE ROZSIANE Pakiet 12 - Peginterferonum beta -1a 125mcg
PL721
33600000 Productos farmacéuticos
3 Zadanie 3 - LECZENIE CHORYCH NA STWARDNIENIE ROZSIANE Pakiet 13 - Teriflunomidum
PL721
33600000 Productos farmacéuticos
4 Zadanie 3 - LECZENIE CHORYCH NA STWARDNIENIE ROZSIANE Pakiet 14 - Fingolimodum
PL721
33600000 Productos farmacéuticos
5 Zadanie 3 - LECZENIE CHORYCH NA STWARDNIENIE ROZSIANE Pakiet 15 - Natalizumabum 300mg
PL721
33600000 Productos farmacéuticos
6 Zadanie 3 - LECZENIE CHORYCH NA STWARDNIENIE ROZSIANE Pakiet 16 - Natalizumabum 150mg
PL721
33600000 Productos farmacéuticos
7 Zadanie 3 - LECZENIE CHORYCH NA STWARDNIENIE ROZSIANE Pakiet 17 - Ocrelizumabum
PL721
33600000 Productos farmacéuticos
8 Zadanie 3 - LECZENIE CHORYCH NA STWARDNIENIE ROZSIANE Pakiet 18 - Siponimodum 0,25mg
PL721
33600000 Productos farmacéuticos
9 Zadanie 3 - LECZENIE CHORYCH NA STWARDNIENIE ROZSIANE Pakiet 19 - Siponimodum 1mg
PL721
33600000 Productos farmacéuticos
10 Zadanie 3 - LECZENIE CHORYCH NA STWARDNIENIE ROZSIANE Pakiet 20 - Siponimodum 2mg
PL721
33600000 Productos farmacéuticos
11 Zadanie 3 - LECZENIE CHORYCH NA STWARDNIENIE ROZSIANE Pakiet 21 - Ofatumumabum
PL721
33600000 Productos farmacéuticos

Award criteria

Awards

Awarded toAmountDate
Roche Polska Sp. z o. o. 1,328,426 zł
Farmacol Logistyka Sp. z o. o. (Cześć 1) 928,444 zł
Farmacol Logistyka Sp. z o. o. (Cześć 1) 544,444 zł
Urtica Sp. z o.o. 492,849 zł
Farmacol Logistyka Sp. z o. o. (Cześć 1) 341,244 zł
Urtica Sp. z o.o. 216,364 zł
Farmacol Logistyka Sp. z o. o. (Cześć 1) 206,667 zł
Urtica Sp. z o.o. 108,182 zł
Urtica Sp. z o.o. 17,602 zł
Centrala Farmaceutyczna CEFARM SA 15,736 zł

Official publications

Other tenders from Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach