El Vínculo El Vínculo.
Awarded European Union Supplies

Sukcesywne dostawy Leków Refundowanych w Programach Lekowych dla Apteki Szpitalnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach.

Buyer: Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach

Published
10 April 2025
Place of performance
PL721
Procedure
Open procedure
Notice number
00231455-2025
Reference
adc0381d-ee4b-4330-8828-f21cc432f8df
Official source
Official source

CPV codes

Description

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości określono w załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo - cenowy. Informacje w zakresie zasad realizacji dostawy, gwarancji oraz wynagrodzenia zawiera załącznik nr 3 do SWZ – projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego na zasadach umowy sukcesywnej. Przez produkty lecznicze, stanowiące przedmiot zamówienia należy rozumieć produkty lecznicze w rozumieniu ustawy Prawo farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 roku. Zaoferowane produkty lecznicze muszą być dopuszczone do obrotu na zasadach określonych w art. 3 lub 4 ust. 1 i 2 lub 4a ustawy Prawo Farmaceutyczne. Oferowany przedmiot zamówienia musi być zgodny z aktualnym na dzień składania ofert Obwieszczeniem Ministra Zdrowia w sprawie wykazu refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych.

Lots (11)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Zadanie 3 - LECZENIE CHORYCH NA STWARDNIENIE ROZSIANE Pakiet 22 - Ozanimodum
PL721
33600000 Productos farmacéuticos
2 Zadanie 3 - LECZENIE CHORYCH NA STWARDNIENIE ROZSIANE Pakiet 23 - Ozanimodum 0,92mg
PL721
33600000 Productos farmacéuticos
3 Zadanie 3 - LECZENIE CHORYCH NA STWARDNIENIE ROZSIANE Pakiet 24 - Ponesimodum
PL721
33600000 Productos farmacéuticos
4 Zadanie 3 - LECZENIE CHORYCH NA STWARDNIENIE ROZSIANE Pakiet 25 - Ponesimodum 20mg
PL721
33600000 Productos farmacéuticos
5 Zadanie 3 - LECZENIE CHORYCH NA STWARDNIENIE ROZSIANE Pakiet 26 - Cladribinum
PL721
33600000 Productos farmacéuticos
6 Zadanie 4 - PROFILAKTYKA ZAKAŻEŃ WIRUSEM RS Pakiet 27 - Palivizumabum 50mg
PL721
33600000 Productos farmacéuticos
7 Zadanie 4 - PROFILAKTYKA ZAKAŻEŃ WIRUSEM RS Pakiet 28 - Palivizumabum 100mg
PL721
33600000 Productos farmacéuticos
8 Zadanie 5 - LECZENIE PACJENTÓW Z CHOROBAMI SIATKÓWKI Pakiet 29 - Ranibizumab
PL721
33600000 Productos farmacéuticos
9 Zadanie 5 - LECZENIE PACJENTÓW Z CHOROBAMI SIATKÓWKI Pakiet 30 - Afliberceptum
PL721
33600000 Productos farmacéuticos
10 Zadanie 5 - LECZENIE PACJENTÓW Z CHOROBAMI SIATKÓWKI Pakiet 31 - Afliberceptum
PL721
33600000 Productos farmacéuticos
11 Zadanie 5 - LECZENIE PACJENTÓW Z CHOROBAMI SIATKÓWKI Pakiet 32 - Brolucizumabum
PL721
33600000 Productos farmacéuticos

Award criteria

Awards

Awarded toAmountDate
Konsorcjum firm: BAYER Sp.z o.o. (LIDER) i URTICA Sp.z o.o.(CZŁONEK KONSORCJUM) 882,000 zł
Astra Zeneca Kft (Cześć 2,6,16) 653,662 zł
Astra Zeneca Kft (Cześć 2,6,16) 556,913 zł
Farmacol Logistyka Sp. z o. o. (Cześć 1) 271,971 zł
Astra Zeneca Kft (Cześć 2,6,16) 233,451 zł
Konsorcjum firm: BAYER Sp.z o.o. (LIDER) i URTICA Sp.z o.o.(CZŁONEK KONSORCJUM) 150,100 zł
Urtica Sp. z o.o. 131,651 zł
Centrala Farmaceutyczna CEFARM SA 88,883 zł
Urtica Sp. z o.o. 29,010 zł
Urtica Sp. z o.o. 980 zł

Official publications

Other tenders from Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach