Sukcesywne dostawy Leków Refundowanych w Programach Lekowych dla Apteki Szpitalnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach.
Buyer: Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach
- Published
- 17 April 2025
- Place of performance
- PL721
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00252486-2025
- Reference
- adc0381d-ee4b-4330-8828-f21cc432f8df
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33600000Productos farmacéuticos
Description
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości określono w załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo - cenowy. Informacje w zakresie zasad realizacji dostawy, gwarancji oraz wynagrodzenia zawiera załącznik nr 3 do SWZ – projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego na zasadach umowy sukcesywnej. Przez produkty lecznicze, stanowiące przedmiot zamówienia należy rozumieć produkty lecznicze w rozumieniu ustawy Prawo farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 roku. Zaoferowane produkty lecznicze muszą być dopuszczone do obrotu na zasadach określonych w art. 3 lub 4 ust. 1 i 2 lub 4a ustawy Prawo Farmaceutyczne. Oferowany przedmiot zamówienia musi być zgodny z aktualnym na dzień składania ofert Obwieszczeniem Ministra Zdrowia w sprawie wykazu refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych.
Lots (12)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Zadanie 17 - LECZENIE WTÓRNEJ NADCZYNNOŚCI PRZYTARCZYC U PACJENTÓW LECZONYCH NERKOZASTĘPCZO DIALIZAMI Pakiet 77 - Paricalcitolum 2mcg | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 2 | Zadanie 17 - LECZENIE WTÓRNEJ NADCZYNNOŚCI PRZYTARCZYC U PACJENTÓW LECZONYCH NERKOZASTĘPCZO DIALIZAMI Pakiet 78 - Paricalcitolum 5mcg | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 3 | Zadanie 18 - LECZENIE CHOROBY FABRY'EGO Pakiet 79 - Agalsidasum alfa | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 4 | Zadanie 19 - LECZENIE PACJENTÓW Z UKŁADOWYMI ZAPALENIAMI NACZYŃ Pakiet 82 - Rituximabum 100mg | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 5 | Zadanie 19 - LECZENIE PACJENTÓW Z UKŁADOWYMI ZAPALENIAMI NACZYŃ Pakiet 83 - Rituximabum 500mg | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 6 | Zadanie 20 - LECZENIE PACJENTÓW Z AUTOSOMALNIE DOMINUJĄCĄ POSTACIĄ ZWYRODNIENIA WIELOTORBIELOWEGO NEREK Pakiet 84 - Tolvaptanum | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 7 | Zadanie 20 - LECZENIE PACJENTÓW Z AUTOSOMALNIE DOMINUJĄCĄ POSTACIĄ ZWYRODNIENIA WIELOTORBIELOWEGO NEREK Pakiet 85 - Tolvaptanum | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 8 | Zadanie 20 - LECZENIE PACJENTÓW Z AUTOSOMALNIE DOMINUJĄCĄ POSTACIĄ ZWYRODNIENIA WIELOTORBIELOWEGO NEREK Pakiet 86 - Tolvaptanum | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 9 | Zadanie 21 - LECZENIE NIEDOKRWISTOŚCI U CHORYCH Z PRZEWLEKŁĄ NIEWYDOLNOŚCIĄ NEREK Pakiet 87 - Roxadustatum 20mg | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 10 | Zadanie 21 - LECZENIE NIEDOKRWISTOŚCI U CHORYCH Z PRZEWLEKŁĄ NIEWYDOLNOŚCIĄ NEREK Pakiet 88 - Roxadustatum 50mg | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 11 | Zadanie 21 - LECZENIE NIEDOKRWISTOŚCI U CHORYCH Z PRZEWLEKŁĄ NIEWYDOLNOŚCIĄ NEREK Pakiet 89 - Roxadustatum 70mg | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 12 | Zadanie 21 - LECZENIE NIEDOKRWISTOŚCI U CHORYCH Z PRZEWLEKŁĄ NIEWYDOLNOŚCIĄ NEREK Pakiet 90 - Roxadustatum 100mg | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
Award criteria
- Price — Podstawą oceny jest wartość zamówienia brutto zaproponowana przez Wykonawcę w formularzu ofertowym. Kryterium ceny - (Kc). Kc = Najniższa cena danej części zamówienia brutto spośród nieodrzuconych…
- Quality — Wykonawca w formularzu ofertowym może określić dłuższy termin płatności faktury VAT, za który może uzyskać dodatkowe punkty w przedmiotowym kryterium. Maksymalny termin płatności faktury VAT, za…
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Komtur Polska Sp. z o.o. (Czesc 3, 7) | 1,720,253 zł | — |
| TAKEDA PHARMA Sp.z o.o | 1,457,500 zł | — |
| Komtur Polska Sp. z o.o. (Czesc 3, 7) | 430,063 zł | — |
| Komtur Polska Sp. z o.o. (Czesc 3, 7) | 286,709 zł | — |
| Farmacol Logistyka Sp. z o. o. (Cześć 1) | 38,955 zł | — |
| Genesis Pharm Sp. z o. o. SP. K. | 37,948 zł | — |
| Farmacol Logistyka Sp. z o. o. (Cześć 1) | 27,826 zł | — |
| FRESENIUS MEDICAL CARE POLSKA SA | 23,033 zł | — |
| Farmacol Logistyka Sp. z o. o. (Cześć 1) | 13,913 zł | — |
| Farmacol Logistyka Sp. z o. o. (Cześć 1) | 13,913 zł | — |
Official publications
- TED · 00252486-2025 · 17 April 2025
- OJS · 76/2025 · 17 April 2025
Other tenders from Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach
- Dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i…
- Dostawy stentów i materiałów medycznych dla potrzeb Klinicznego Oddziału Chirurgii Naczyniowej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach
- Dostawy stentgraftów fenestrowanych- personalizowanych dla pacjenta dla potrzeb Klinicznego Oddziału Chirurgii Naczyniowej Wojewódzkiego…
- Dostawy stentgraftów i materiałów medycznych dla potrzeb Klinicznego Oddziału Chirurgii Naczyniowej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w…
- EZ/150/2026/WS Zakup i dostawa testów do diagnostyki mikrobiologicznej wraz z dzierżawą aparatu dla Zakładu Mikrobiologii Wojewódzkiego…
- Sukcesywne dostawy różnych leków ogólnych antybiotyków, płynów infuzyjnych, żywienia, immunoglobulin dla potrzeb Wojewódzkiego Szpitala…
- Zakup i dostawa ANGIOGRAFÓW z wyposażeniem – 3 kpl. w ramach realizacji przedsięwzięcia pn. „Wyposażenie Zintegrowanego Bloku Operacyjnego…
- Dostawa testów, podłoży mikrobiologicznych, materiałów kontrolnych wraz z dzierżawą analizatorów dla Zakładu Mikrobiologii Wojewódzkiego…
- Zakup i dostawa sprzętu i wyposażenia na potrzeby Zespołu Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii w ramach…
- Dostawy stentgraftów fenestrowanych- personalizowanych dla pacjenta dla potrzeb Klinicznego Oddziału Chirurgii Naczyniowej Wojewódzkiego…