Sukcesywne dostawy Leków Refundowanych w Programach Lekowych dla Apteki Szpitalnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach.
Buyer: Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach
- Published
- 17 April 2025
- Place of performance
- PL721
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00253347-2025
- Reference
- adc0381d-ee4b-4330-8828-f21cc432f8df
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33600000Productos farmacéuticos
Description
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości określono w załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo - cenowy. Informacje w zakresie zasad realizacji dostawy, gwarancji oraz wynagrodzenia zawiera załącznik nr 3 do SWZ – projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego na zasadach umowy sukcesywnej. Przez produkty lecznicze, stanowiące przedmiot zamówienia należy rozumieć produkty lecznicze w rozumieniu ustawy Prawo farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 roku. Zaoferowane produkty lecznicze muszą być dopuszczone do obrotu na zasadach określonych w art. 3 lub 4 ust. 1 i 2 lub 4a ustawy Prawo Farmaceutyczne. Oferowany przedmiot zamówienia musi być zgodny z aktualnym na dzień składania ofert Obwieszczeniem Ministra Zdrowia w sprawie wykazu refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych.
Lots (12)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Zadanie 22 - LECZENIE CHORYCH Z ATYPOWYM ZESPOŁEM HEMOLITYCZNO-MOCZNICOWYM Pakiet 91 - Ravulizumabum 300mg | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 2 | Zadanie 22 - LECZENIE CHORYCH Z ATYPOWYM ZESPOŁEM HEMOLITYCZNO-MOCZNICOWYM Pakiet 92 - Ravulizumabum 1100mg | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 3 | Zadanie 23 - LECZENIE PEDIATRYCZNYCH CHORYCH NA PIERWOTNĄ MAŁOPŁYTKOWOŚĆ IMMUNOLOGICZNĄ Pakiet 93 - Eltrombopagum 25mg | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 4 | Zadanie 23 - LECZENIE PEDIATRYCZNYCH CHORYCH NA PIERWOTNĄ MAŁOPŁYTKOWOŚĆ IMMUNOLOGICZNĄ Pakiet 94 - Eltrombopagum 50mg | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 5 | Zadanie 23 - LECZENIE PEDIATRYCZNYCH CHORYCH NA PIERWOTNĄ MAŁOPŁYTKOWOŚĆ IMMUNOLOGICZNĄ Pakiet 95 - Romiplostimum 125mcg | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 6 | Zadanie 23 - LECZENIE PEDIATRYCZNYCH CHORYCH NA PIERWOTNĄ MAŁOPŁYTKOWOŚĆ IMMUNOLOGICZNĄ Pakiet 96 - Romiplostimum 250mcg | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 7 | Zadanie 24 - LECZENIE CHORYCH NA OSTRĄ BIAŁACZKĘ LIMFOBLASTYCZNĄ Pakiet nr 97 - Blinatumomabum | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 8 | Zadanie 25 - LECZENIE CHORYCH Z NERWIAKOWŁÓKNIAKAMI SPLOTOWATYMI W PRZEBIEGU NEUROFIBROMATOZY TYPU 1 Pakiet 98 - Selumetinibum 10mg | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 9 | Zadanie 25 - LECZENIE CHORYCH Z NERWIAKOWŁÓKNIAKAMI SPLOTOWATYMI W PRZEBIEGU NEUROFIBROMATOZY TYPU 1 Pakiet 99 - Selumetinibum 25mg | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 10 | Zadanie 26 - LECZENIE PACJENTÓW Z CHOROBĄ PRZESZCZEP PRZECIWKO GOSPODARZOWI Pakiet 100 - Ruxolitinibum | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 11 | Zadanie 27 - LECZENIE IMMUNOGLOBULINAMI CHORÓB NEUROLOGICZNYCH Pakiet 101 - Immunoglobulinum humanum normale | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 12 | Zadanie 28 - LECZENIE CHORYCH NA KLASYCZNEGO CHŁONIAKA HODGKINA Pakiet 102 - Brentuximabum vedotinum | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
Award criteria
- Price — Podstawą oceny jest wartość zamówienia brutto zaproponowana przez Wykonawcę w formularzu ofertowym. Kryterium ceny - (Kc). Kc = Najniższa cena danej części zamówienia brutto spośród nieodrzuconych…
- Quality — Wykonawca w formularzu ofertowym może określić dłuższy termin płatności faktury VAT, za który może uzyskać dodatkowe punkty w przedmiotowym kryterium. Maksymalny termin płatności faktury VAT, za…
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| CSL Behring Spółka z o.o. | 713,889 zł | — |
| Astra Zeneca Kft (Cześć 2,6,16) | 470,556 zł | — |
| Astra Zeneca Kft (Cześć 2,6,16) | 296,583 zł | — |
| Astra Zeneca Kft (Cześć 2,6,16) | 296,583 zł | — |
| Amgen Sp. z o.o. | 215,276 zł | — |
| Amgen Sp. z o.o. | 185,185 zł | — |
| Astra Zeneca Kft (Cześć 2,6,16) | 154,000 zł | — |
| Farmacol Logistyka Sp. z o. o. (Cześć 1) | 117,447 zł | — |
| TAKEDA PHARMA Sp.z o.o | 64,800 zł | — |
| Farmacol Logistyka Sp. z o. o. (Cześć 1) | 48,778 zł | — |
Official publications
- TED · 00253347-2025 · 17 April 2025
- OJS · 76/2025 · 17 April 2025
Other tenders from Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach
- Dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i…
- Dostawy stentów i materiałów medycznych dla potrzeb Klinicznego Oddziału Chirurgii Naczyniowej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach
- Dostawy stentgraftów fenestrowanych- personalizowanych dla pacjenta dla potrzeb Klinicznego Oddziału Chirurgii Naczyniowej Wojewódzkiego…
- Dostawy stentgraftów i materiałów medycznych dla potrzeb Klinicznego Oddziału Chirurgii Naczyniowej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w…
- EZ/150/2026/WS Zakup i dostawa testów do diagnostyki mikrobiologicznej wraz z dzierżawą aparatu dla Zakładu Mikrobiologii Wojewódzkiego…
- Sukcesywne dostawy różnych leków ogólnych antybiotyków, płynów infuzyjnych, żywienia, immunoglobulin dla potrzeb Wojewódzkiego Szpitala…
- Zakup i dostawa ANGIOGRAFÓW z wyposażeniem – 3 kpl. w ramach realizacji przedsięwzięcia pn. „Wyposażenie Zintegrowanego Bloku Operacyjnego…
- Dostawa testów, podłoży mikrobiologicznych, materiałów kontrolnych wraz z dzierżawą analizatorów dla Zakładu Mikrobiologii Wojewódzkiego…
- Zakup i dostawa sprzętu i wyposażenia na potrzeby Zespołu Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii w ramach…
- Dostawy stentgraftów fenestrowanych- personalizowanych dla pacjenta dla potrzeb Klinicznego Oddziału Chirurgii Naczyniowej Wojewódzkiego…