El Vínculo El Vínculo.
Awarded European Union Supplies

Sukcesywne dostawy Leków Refundowanych w Programach Lekowych dla Apteki Szpitalnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach.

Buyer: Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach

Published
9 April 2025
Place of performance
PL721
Procedure
Open procedure
Notice number
00230235-2025
Reference
adc0381d-ee4b-4330-8828-f21cc432f8df
Official source
Official source

CPV codes

Description

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości określono w załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo - cenowy. Informacje w zakresie zasad realizacji dostawy, gwarancji oraz wynagrodzenia zawiera załącznik nr 3 do SWZ – projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego na zasadach umowy sukcesywnej. Przez produkty lecznicze, stanowiące przedmiot zamówienia należy rozumieć produkty lecznicze w rozumieniu ustawy Prawo farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 roku. Zaoferowane produkty lecznicze muszą być dopuszczone do obrotu na zasadach określonych w art. 3 lub 4 ust. 1 i 2 lub 4a ustawy Prawo Farmaceutyczne. Oferowany przedmiot zamówienia musi być zgodny z aktualnym na dzień składania ofert Obwieszczeniem Ministra Zdrowia w sprawie wykazu refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych.

Lots (9)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Zadanie 1 - LECZENIE DYSTONII OGNISKOWYCH I POŁOWICZEGO KURCZU TWARZY LECZENIE SPASTYCZNOŚCI W MÓZGOWYM PORAŻENIU DZIECIĘCYM LECZENIE PACJENTÓW ZE SPASTYCZNOŚCIĄ KOŃCZYN Z UŻYCIEM TOKSYNY BOTULINOWEJ TYPU A Pakiet 1 - Toxinum botulinicum typum A ad iniectabile
PL721
33600000 Productos farmacéuticos
2 Zadanie 1 - LECZENIE DYSTONII OGNISKOWYCH I POŁOWICZEGO KURCZU TWARZY LECZENIE SPASTYCZNOŚCI W MÓZGOWYM PORAŻENIU DZIECIĘCYM LECZENIE PACJENTÓW ZE SPASTYCZNOŚCIĄ KOŃCZYN Z UŻYCIEM TOKSYNY BOTULINOWEJ TYPU A Pakiet 2 - Toxinum botulinicum typum A ad iniectabile 300 j.
PL721
33600000 Productos farmacéuticos
3 Zadanie 1 - LECZENIE DYSTONII OGNISKOWYCH I POŁOWICZEGO KURCZU TWARZY LECZENIE SPASTYCZNOŚCI W MÓZGOWYM PORAŻENIU DZIECIĘCYM LECZENIE PACJENTÓW ZE SPASTYCZNOŚCIĄ KOŃCZYN Z UŻYCIEM TOKSYNY BOTULINOWEJ TYPU A Pakiet 3 - Toxinum botulinicum typum A ad iniectabile 500j.
PL721
33600000 Productos farmacéuticos
4 Zadanie 3 - LECZENIE CHORYCH NA STWARDNIENIE ROZSIANE Pakiet 5 - Glatirameri acetas
PL721
33600000 Productos farmacéuticos
5 Zadanie 3 - LECZENIE CHORYCH NA STWARDNIENIE ROZSIANE Pakiet 6 - Interferonum beta-1a 30 μg
PL721
33600000 Productos farmacéuticos
6 Zadanie 3 - LECZENIE CHORYCH NA STWARDNIENIE ROZSIANE Pakiet 7 - Interferonum beta -1a 44 μg
PL721
33600000 Productos farmacéuticos
7 Zadanie 3 - LECZENIE CHORYCH NA STWARDNIENIE ROZSIANE Pakiet 8 - Interferonum beta -1b
PL721
33600000 Productos farmacéuticos
8 Zadanie 3 - LECZENIE CHORYCH NA STWARDNIENIE ROZSIANE Pakiet 9 - Dimethylis fumaras 120mg
PL721
33600000 Productos farmacéuticos
9 Zadanie 3 - LECZENIE CHORYCH NA STWARDNIENIE ROZSIANE Pakiet 10 - Dimethylis fumaras 240mg
PL721
33600000 Productos farmacéuticos

Award criteria

Awards

Awarded toAmountDate
Urtica Sp. z o.o. 1,257,407 zł
Farmacol Logistyka Sp. z o. o. (Cześć 1) 436,920 zł
Urtica Sp. z o.o. 310,333 zł
NEUCA S.A. 188,874 zł
ASCLEPIOS S.A. 166,667 zł
NEUCA S.A. 54,061 zł
Centrala Farmaceutyczna CEFARM SA 45,445 zł
Farmacol Logistyka Sp. z o. o. (Cześć 1) 44,308 zł
Urtica Sp. z o.o. 9,403 zł

Official publications

Other tenders from Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach