Sukcesywne dostawy Leków Refundowanych w Programach Lekowych dla Apteki Szpitalnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach.
Buyer: Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach
- Published
- 4 December 2024
- Submission deadline
- 13 January 2025, 10:00
- Place of performance
- PL721
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00739522-2024
- Reference
- adc0381d-ee4b-4330-8828-f21cc432f8df
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33600000Productos farmacéuticos
Description
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości określono w załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo - cenowy. Informacje w zakresie zasad realizacji dostawy, gwarancji oraz wynagrodzenia zawiera załącznik nr 3 do SWZ – projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego na zasadach umowy sukcesywnej. Przez produkty lecznicze, stanowiące przedmiot zamówienia należy rozumieć produkty lecznicze w rozumieniu ustawy Prawo farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 roku. Zaoferowane produkty lecznicze muszą być dopuszczone do obrotu na zasadach określonych w art. 3 lub 4 ust. 1 i 2 lub 4a ustawy Prawo Farmaceutyczne. Oferowany przedmiot zamówienia musi być zgodny z aktualnym na dzień składania ofert Obwieszczeniem Ministra Zdrowia w sprawie wykazu refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych.
Lots (102)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Zadanie 1 - LECZENIE DYSTONII OGNISKOWYCH I POŁOWICZEGO KURCZU TWARZY LECZENIE SPASTYCZNOŚCI W MÓZGOWYM PORAŻENIU DZIECIĘCYM LECZENIE PACJENTÓW ZE SPASTYCZNOŚCIĄ KOŃCZYN Z UŻYCIEM TOKSYNY BOTULINOWEJ TYPU A Pakiet 1 - Toxinum botulinicum typum A ad iniectabile | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 2 | Zadanie 1 - LECZENIE DYSTONII OGNISKOWYCH I POŁOWICZEGO KURCZU TWARZY LECZENIE SPASTYCZNOŚCI W MÓZGOWYM PORAŻENIU DZIECIĘCYM LECZENIE PACJENTÓW ZE SPASTYCZNOŚCIĄ KOŃCZYN Z UŻYCIEM TOKSYNY BOTULINOWEJ TYPU A Pakiet 2 - Toxinum botulinicum typum A ad iniectabile 300 j. | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 3 | Zadanie 1 - LECZENIE DYSTONII OGNISKOWYCH I POŁOWICZEGO KURCZU TWARZY LECZENIE SPASTYCZNOŚCI W MÓZGOWYM PORAŻENIU DZIECIĘCYM LECZENIE PACJENTÓW ZE SPASTYCZNOŚCIĄ KOŃCZYN Z UŻYCIEM TOKSYNY BOTULINOWEJ TYPU A Pakiet 3 - Toxinum botulinicum typum A ad iniectabile 500j. | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 4 | Zadanie 2 - LECZENIE DYSTONII OGNISKOWYCH I POŁOWICZEGO KURCZU TWARZY LECZENIE PACJENTÓW ZE SPASTYCZNOŚCIĄ KOŃCZYN Z UŻYCIEM TOKSYNY BOTULINOWEJ TYPU A Pakiet 4 - Toxinum botulinicum typum A ad iniectabile | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 5 | Zadanie 3 - LECZENIE CHORYCH NA STWARDNIENIE ROZSIANE Pakiet 5 - Glatirameri acetas | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 6 | Zadanie 3 - LECZENIE CHORYCH NA STWARDNIENIE ROZSIANE Pakiet 6 - Interferonum beta-1a 30 μg | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 7 | Zadanie 3 - LECZENIE CHORYCH NA STWARDNIENIE ROZSIANE Pakiet 7 - Interferonum beta -1a 44 μg | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 8 | Zadanie 3 - LECZENIE CHORYCH NA STWARDNIENIE ROZSIANE Pakiet 8 - Interferonum beta -1b | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 9 | Zadanie 3 - LECZENIE CHORYCH NA STWARDNIENIE ROZSIANE Pakiet 9 - Dimethylis fumaras 120mg | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 10 | Zadanie 3 - LECZENIE CHORYCH NA STWARDNIENIE ROZSIANE Pakiet 10 - Dimethylis fumaras 240mg | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 11 | Zadanie 3 - LECZENIE CHORYCH NA STWARDNIENIE ROZSIANE Pakiet 11 - Peginterferonum beta -1a | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 12 | Zadanie 3 - LECZENIE CHORYCH NA STWARDNIENIE ROZSIANE Pakiet 12 - Peginterferonum beta -1a 125mcg | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 13 | Zadanie 3 - LECZENIE CHORYCH NA STWARDNIENIE ROZSIANE Pakiet 13 - Teriflunomidum | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 14 | Zadanie 3 - LECZENIE CHORYCH NA STWARDNIENIE ROZSIANE Pakiet 14 - Fingolimodum | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 15 | Zadanie 3 - LECZENIE CHORYCH NA STWARDNIENIE ROZSIANE Pakiet 15 - Natalizumabum 300mg | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 16 | Zadanie 3 - LECZENIE CHORYCH NA STWARDNIENIE ROZSIANE Pakiet 16 - Natalizumabum 150mg | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 17 | Zadanie 3 - LECZENIE CHORYCH NA STWARDNIENIE ROZSIANE Pakiet 17 - Ocrelizumabum | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 18 | Zadanie 3 - LECZENIE CHORYCH NA STWARDNIENIE ROZSIANE Pakiet 18 - Siponimodum 0,25mg | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 19 | Zadanie 3 - LECZENIE CHORYCH NA STWARDNIENIE ROZSIANE Pakiet 19 - Siponimodum 1mg | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 20 | Zadanie 3 - LECZENIE CHORYCH NA STWARDNIENIE ROZSIANE Pakiet 20 - Siponimodum 2mg | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 21 | Zadanie 3 - LECZENIE CHORYCH NA STWARDNIENIE ROZSIANE Pakiet 21 - Ofatumumabum | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 22 | Zadanie 3 - LECZENIE CHORYCH NA STWARDNIENIE ROZSIANE Pakiet 22 - Ozanimodum | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 23 | Zadanie 3 - LECZENIE CHORYCH NA STWARDNIENIE ROZSIANE Pakiet 23 - Ozanimodum 0,92mg | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 24 | Zadanie 3 - LECZENIE CHORYCH NA STWARDNIENIE ROZSIANE Pakiet 24 - Ponesimodum | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 25 | Zadanie 3 - LECZENIE CHORYCH NA STWARDNIENIE ROZSIANE Pakiet 25 - Ponesimodum 20mg | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 26 | Zadanie 3 - LECZENIE CHORYCH NA STWARDNIENIE ROZSIANE Pakiet 26 - Cladribinum | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 27 | Zadanie 4 - PROFILAKTYKA ZAKAŻEŃ WIRUSEM RS Pakiet 27 - Palivizumabum 50mg | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 28 | Zadanie 4 - PROFILAKTYKA ZAKAŻEŃ WIRUSEM RS Pakiet 28 - Palivizumabum 100mg | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 29 | Zadanie 5 - LECZENIE PACJENTÓW Z CHOROBAMI SIATKÓWKI Pakiet 29 - Ranibizumab | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 30 | Zadanie 5 - LECZENIE PACJENTÓW Z CHOROBAMI SIATKÓWKI Pakiet 30 - Afliberceptum | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
Award criteria
- Price — Podstawą oceny jest wartość zamówienia brutto zaproponowana przez Wykonawcę w formularzu ofertowym. Kryterium ceny - (Kc). Kc = Najniższa cena danej części zamówienia brutto spośród nieodrzuconych…
- Quality — Wykonawca w formularzu ofertowym może określić dłuższy termin płatności faktury VAT, za który może uzyskać dodatkowe punkty w przedmiotowym kryterium. Maksymalny termin płatności faktury VAT, za…
Official publications
- TED · 00739522-2024 · 4 December 2024
- OJS · 236/2024 · 4 December 2024
Other tenders from Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach
- Dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i…
- Dostawy stentów i materiałów medycznych dla potrzeb Klinicznego Oddziału Chirurgii Naczyniowej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach
- Dostawy stentgraftów fenestrowanych- personalizowanych dla pacjenta dla potrzeb Klinicznego Oddziału Chirurgii Naczyniowej Wojewódzkiego…
- Dostawy stentgraftów i materiałów medycznych dla potrzeb Klinicznego Oddziału Chirurgii Naczyniowej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w…
- EZ/150/2026/WS Zakup i dostawa testów do diagnostyki mikrobiologicznej wraz z dzierżawą aparatu dla Zakładu Mikrobiologii Wojewódzkiego…
- Sukcesywne dostawy różnych leków ogólnych antybiotyków, płynów infuzyjnych, żywienia, immunoglobulin dla potrzeb Wojewódzkiego Szpitala…
- Zakup i dostawa ANGIOGRAFÓW z wyposażeniem – 3 kpl. w ramach realizacji przedsięwzięcia pn. „Wyposażenie Zintegrowanego Bloku Operacyjnego…
- Dostawa testów, podłoży mikrobiologicznych, materiałów kontrolnych wraz z dzierżawą analizatorów dla Zakładu Mikrobiologii Wojewódzkiego…
- Zakup i dostawa sprzętu i wyposażenia na potrzeby Zespołu Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii w ramach…
- Dostawy stentgraftów fenestrowanych- personalizowanych dla pacjenta dla potrzeb Klinicznego Oddziału Chirurgii Naczyniowej Wojewódzkiego…