El Vínculo El Vínculo.
Awarded European Union Supplies

Sukcesywne dostawy Leków Refundowanych w Programach Lekowych B.28, B.57, B.101, B. 104, B.124 dla potrzeb Apteki Szpitalnej WSZZ w Kielcach

Buyer: Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach

Published
6 May 2025
Place of performance
PL721
Procedure
Open procedure
Notice number
00291051-2025
Reference
613f5e21-4996-449f-9bb8-40c0c85327db
Official source
Official source

CPV codes

Description

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości określono w załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo - cenowy. Informacje w zakresie zasad realizacji dostawy, gwarancji oraz wynagrodzenia zawiera załącznik nr 3 do SWZ – projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego na zasadach umowy sukcesywnej. Przez produkty lecznicze, stanowiące przedmiot zamówienia należy rozumieć produkty lecznicze w rozumieniu ustawy Prawo farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 roku. Zaoferowane produkty lecznicze muszą być dopuszczone do obrotu na zasadach określonych w art. 3 lub 4 ust. 1 i 2 lub 4a ustawy Prawo Farmaceutyczne. Oferowany przedmiot zamówienia musi być zgodny z aktualnym na dzień składania ofert Obwieszczeniem Ministra Zdrowia w sprawie wykazu refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych. Zadanie 1 LECZENIE DYSTONII OGNISKOWYCH I POŁOWICZEGO KURCZU TWARZY, B.28 LECZENIE PACJENTÓW ZE SPASTYCZNOŚCIĄ KOŃCZYN Z UŻYCIEM TOKSYNY BOTULINOWEJ TYPU A, B.57 Pakiet 1 Toxinum botulinicum typum A ad iniectabile Zadanie 2 LECZENIE PACJENTÓW Z ZABURZENIAMI LIPIDOWYMI, B.101 Pakiet 2 Alirocumabum 150mg Paki…

Lots (7)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Zadanie 1 LECZENIE DYSTONII OGNISKOWYCH I POŁOWICZEGO KURCZU TWARZY, B.28 LECZENIE PACJENTÓW ZE SPASTYCZNOŚCIĄ KOŃCZYN Z UŻYCIEM TOKSYNY BOTULINOWEJ TYPU A, B.57 Pakiet 1 Toxinum botulinicum typum A ad iniectabile
PL721
33600000 Productos farmacéuticos
2 Zadanie 2 LECZENIE PACJENTÓW Z ZABURZENIAMI LIPIDOWYMI, B.101 Pakiet 2 Alirocumabum 150mg
PL721
33600000 Productos farmacéuticos
3 Zadanie 2 LECZENIE PACJENTÓW Z ZABURZENIAMI LIPIDOWYMI, B.101 Pakiet 3 Alirocumabum 300mg
PL721
33600000 Productos farmacéuticos
4 Zadanie 3 LECZENIE CHORYCH Z ATOPOWYM ZAPALENIEM SKÓRY, B.124 Pakiet 4 Dupilumabum 300mg
PL721
33600000 Productos farmacéuticos
5 Zadanie 3 LECZENIE CHORYCH Z ATOPOWYM ZAPALENIEM SKÓRY, B.124 Pakiet 5 Dupilumabum 200mg
PL721
33600000 Productos farmacéuticos
6 Zadanie 4 LECZENIE CHOROBY FABRY'EGO, B.104 Pakiet 6 Agalsidasum beta 5mg
PL721
33600000 Productos farmacéuticos
7 Zadanie 4 LECZENIE CHOROBY FABRY'EGO, B.104 Pakiet 7 Agalsidasum beta 35mg
PL721
33600000 Productos farmacéuticos

Award criteria

Awards

Awarded toAmountDate
Sanofi-Aventis Sp. z o.o. 1,093,822 zł
Sanofi-Aventis Sp. z o.o. 438,670 zł
Sanofi-Aventis Sp. z o.o. 318,053 zł
Sanofi-Aventis Sp. z o.o. 313,333 zł
Sanofi-Aventis Sp. z o.o. 199,421 zł
Sanofi-Aventis Sp. z o.o. 165,387 zł
Centrala Farmaceutyczna CEFARM SA 2,505 zł

Official publications

Other tenders from Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach