Sukcesywne dostawy leków refundowanych stosowanych w Programach Lekowych do Apteki Szpitalnej dla Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach.
Buyer: Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach
- Published
- 22 May 2024
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00300529-2024
- Reference
- 3064feee-2ad9-44af-87a1-ed6960b53c36
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33600000Productos farmacéuticos
Description
Przetarg nieograniczony na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2023 r. poz. 1605 ze zm.) zwanej dalej u.p.z.p. Przedmiotem zamówienia są „Sukcesywne dostawy leków refundowanych stosowanych w Programach Lekowych do Apteki Szpitalnej dla Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości określono w załączniku od nr 2 SWZ - formularz asortymentowo - cenowy. Informacje w zakresie zasad realizacji dostawy, gwarancji oraz wynagrodzenia zawiera załącznik nr 3 do SWZ – projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Lots (7)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Pakiet 1 Agalsidasum alfa | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 2 | Pakiet 2 Cinacalcetum 30mg | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 3 | Pakiet 3 Cinacalcetum 60mg | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 4 | Pakiet 4 Cinacalcetum 90mg | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 5 | Pakiet 5 Etanerceptum 50 mg | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 6 | Pakiet 6 Ivacaftorun 188 mg+ Lumacaftorum 150mg | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 7 | Pakiet 7 Farycymab | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
Award criteria
- Price — Cena danej części zamówienia brutto – wartość kryterium - 80 %
- Quality — Termin płatności faktury – wartość kryterium - 20%
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Komtur Polska Sp. z o.o. (Czesc 3, 7) | 1,407,540 zł | — |
| TAKEDA PHARMA Sp.z o.o | 1,212,640 zł | — |
| Roche Polska Sp. z o. o. | 65,919 zł | — |
| Urtica Sp. z o.o. | 13,066 zł | — |
| Farmacol Logistyka Sp. z o. o. (Cześć 1) | 9,014 zł | — |
| Farmacol Logistyka Sp. z o. o. (Cześć 1) | 3,010 zł | — |
| Farmacol Logistyka Sp. z o. o. (Cześć 1) | 3,005 zł | — |
Official publications
- TED · 00300529-2024 · 22 May 2024
- OJS · 98/2024 · 22 May 2024
Other tenders from Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach
- Dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i…
- Dostawy stentów i materiałów medycznych dla potrzeb Klinicznego Oddziału Chirurgii Naczyniowej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach
- Dostawy stentgraftów fenestrowanych- personalizowanych dla pacjenta dla potrzeb Klinicznego Oddziału Chirurgii Naczyniowej Wojewódzkiego…
- Dostawy stentgraftów i materiałów medycznych dla potrzeb Klinicznego Oddziału Chirurgii Naczyniowej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w…
- EZ/150/2026/WS Zakup i dostawa testów do diagnostyki mikrobiologicznej wraz z dzierżawą aparatu dla Zakładu Mikrobiologii Wojewódzkiego…
- Sukcesywne dostawy różnych leków ogólnych antybiotyków, płynów infuzyjnych, żywienia, immunoglobulin dla potrzeb Wojewódzkiego Szpitala…
- Zakup i dostawa ANGIOGRAFÓW z wyposażeniem – 3 kpl. w ramach realizacji przedsięwzięcia pn. „Wyposażenie Zintegrowanego Bloku Operacyjnego…
- Dostawa testów, podłoży mikrobiologicznych, materiałów kontrolnych wraz z dzierżawą analizatorów dla Zakładu Mikrobiologii Wojewódzkiego…
- Zakup i dostawa sprzętu i wyposażenia na potrzeby Zespołu Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii w ramach…
- Dostawy stentgraftów fenestrowanych- personalizowanych dla pacjenta dla potrzeb Klinicznego Oddziału Chirurgii Naczyniowej Wojewódzkiego…