Sukcesywne dostawy certyfikatów SSL
Buyer: Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa - Państwowy Instytut Badawczy
- Published
- 28 November 2025
- Submission deadline
- 30 December 2025, 10:00
- Place of performance
- Warszawa, PL911
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00792843-2025
- Reference
- 3ed19aa6-76e8-453b-9a11-3dc39e61d2bb
- Official source
- Official source
CPV codes
- 48900000Paquetes de software y sistemas informáticos diversos
- 72400000Servicios de Internet
- 72415000Servicios de hospedaje de operación de sitios web www
Description
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa 85 szt. certyfikatów SSL typu Wildcard DV (Domain Validation) w formie elektronicznej o rocznej ważności liczonej od momentu aktywacji certyfikatu, umożliwiających zabezpieczenie dowolnej liczby subdomen w ramach jednej domeny głównej. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Termin realizacji zamówienia: 24 miesiące od momentu podpisania umowy lub do osiągnięcia maksymalnej liczby Certyfikatów wskazanej w SOPZ, zależnie od tego, co nastąpi wcześniej. 4. Sposób oceny ofert: Zamawiający dokonując wyboru najkorzystniejszej oferty spośród ofert niepodlegających odrzuceniu, złożonych w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu, będzie kierował się kryterium i jego znaczeniem oraz będzie oceniał oferty w ramach niniejszego kryterium oceny ofert. Zamawiający udzieli zamówienia Wykonawcy, którego Oferta uzyska najwyższą liczbę punktów. 5. Zamawiający nie dopuszcza możliwości prowadzenia negocjacji w celu ulepszenia treści ofert złożonych w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu. 6. Na podstawie art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w z…
Award criteria
- Price — Szczegółowe informacje dotyczącego sposobu przyznawania punktów w niniejszym kryterium znajdują się w SWZ.
Official publications
- TED · 00792843-2025 · 28 November 2025
- OJS · 230/2025 · 28 November 2025
Other tenders from Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa - Państwowy Instytut Badawczy
- Dostawa sprzętu fotograficznego
- Wykonanie robót budowlanych wraz z dostawą i montażem wyposażenia na potrzeby realizacji inwestycji pn.: ‘Centrum Cyberbezpieczeństwa NASK’
- „Dostawa Zestawów Wyposażenia Pracowni STEM (C13L) Część nr 1 i Część nr 2”
- Dostawa sprzętu sieciowego”
- Dostawa sprzętu sieciowego
- Oprogramowanie narzędziowe graficzne
- Wsparcie techniczne dla urządzeń FortiGate i oprogramowania FortiOS
- Dostawa i montaż Mobilnych Pracowni Komputerowych
- Przygotowanie i wsparcie realizacji zawodów OSINT CTF
- Dostawa serwerów