Sukcesywna dostawa leków
Buyer: Małopolski Szpital Chorób Płuc i Rehabilitacji im. Edmunda Wojtyły
- Published
- 25 November 2024
- Estimated value
- 813,446 zł
- Place of performance
- Jaroszowiec, PL21A
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00718053-2024
- Reference
- 2bbaaf4a-dff0-4d89-8fbd-9b1a60fc6c23
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33600000Productos farmacéuticos
- 33690000Medicamentos diversos
- 33692500Soluciones inyectables
- 33692100Soluciones para infusiones
- 33651100Antibacterianos para uso sistémico
- 33692000Soluciones medicinales
Description
1. Niniejsze postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie ustawy z dnia 11.09.2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2023 r. poz. 1605 ze zm.) zwanej dalej "ustawą p.z.p. lub p.z.p." oraz niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej "SWZ". 2. Szacunkowa wartość zamówienia przekracza kwotę określoną w obwieszczeniu Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych wydanym na podstawie art. 3 ust. 2 p.z.p. 3. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy PZP, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 5. Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej. 6. Zamawiający nie prowadzi postępowania w celu zawarcia umowy ramowej. 7. Do postępowania stosuje się przepisy dotyczące nabywania dostaw. IV. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje 13 części : 1) ZADANIE nr 1 -PŁYNY DOŻYLNE 2) ZADANIE nr 2 - -PRODUKTY LECZNICZE -antybio…
Lots (8)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Zadanie nr 2 - PRODUKTY LECZNICZE -antybiotyki i leki p/gruźlicze, różne produkty lecznicze | 33600000 Productos farmacéuticos | 52,909 zł |
| 2 | Zadanie nr 4 - PRODUKTY LECZNICZE -ROZTWORY DO WSTRZYKIWANIA | 33600000 Productos farmacéuticos | 21,950 zł |
| 3 | Zadanie nr 7 - PRODUKTY LECZNICZE -ROZTWORY DO WSTRZYKIWANIA | 33600000 Productos farmacéuticos | 76,745 zł |
| 4 | Zadanie nr 5 - RÓŻNE PRODUKTY LECZNICZE | 33600000 Productos farmacéuticos | 26,395 zł |
| 5 | Zadanie nr 6- antybiotyki | 33600000 Productos farmacéuticos | 58,851 zł |
| 6 | Zadanie nr 9- roztwory do wstrzykiwania | 33600000 Productos farmacéuticos | 17,890 zł |
| 7 | Zadanie nr 12- antybiotyki | 33600000 Productos farmacéuticos | 120,348 zł |
| 8 | Zadanie nr 13- antybiotyki | 33600000 Productos farmacéuticos | 27,302 zł |
Award criteria
- Price — 100%
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Neuca S.A. | 145,280 zł | — |
| Bialmed Sp. z o.o. (Część 15,18) | 80,784 zł | — |
| URTICA Sp. z. o. o. (część 8,11,13,14,17) | 49,610 zł | — |
| Bialmed Sp. z o.o. (Część 15,18) | 37,299 zł | — |
| Neuca S.A. | 30,630 zł | — |
| Neuca S.A. | 27,266 zł | — |
| Bialmed Sp. z o.o. (Część 15,18) | 17,326 zł | — |
| Bialmed Sp. z o.o. (Część 15,18) | 13,592 zł | — |
Official publications
- TED · 00718053-2024 · 25 November 2024
- OJS · 229/2024 · 25 November 2024
Other tenders from Małopolski Szpital Chorób Płuc i Rehabilitacji im. Edmunda Wojtyły
- Sukcesywna dostawa leków
- Sukcesywna dostawa leków
- Sukcesywna dostawa leków
- Sukcesywna dostawa leków stosowanych w leczeniu gruźlicy lekoopornej
- Sukcesywna dostawa leków stosowanych w leczeniu gruźlicy lekoopornej
- Sukcesywna dostawa leków stosowanych w leczeniu gruźlicy lekoopornej
- Sukcesywna dostawa leków stosowanych w leczeniu gruźlicy lekoopornej