SUKCESIVNA DOBAVA ŽIVIL ZA DVE LETI
Buyer: DOM STAREJŠIH OBČANOV Ajdovščina
- Published
- 13 March 2024
- Submission deadline
- 15 April 2024, 11:00
- Place of performance
- SI043
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00152776-2024
- Reference
- 3cf7f783-2bcf-4917-887c-f2455a94e636
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15000000Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
Description
Naročilo je razdeljeno na 22 sklopov. Podrobnejša specifikacija naročila je razvidna iz tehničnih specifikacij. Naročnik oddaja javno naročilo za čas 24 mesecev, to je od 1.7.2024 do 30.6.2026.
Lots (22)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Sklop 1 - MESO JUNEČJE, SVINJSKO IN IZDELKI | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 2 | Sklop 2 - PIŠČANČJE, PURANJE MESO IN IZDELKI | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 3 | Sklop 3 - RIBE | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 4 | Sklop 4 - MLEKO | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 5 | Sklop 5 - JOGURTI | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 6 | Sklop 6 - DESERTI | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 7 | sklop 7 - SMETANA IN SKUTA | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 8 | Sklop 8 - SIRI IN NAMAZI | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 9 | Sklop 9 - MASLO | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 10 | Sklop 10 - KRUH, PEKOVSKI IN MLEVSKI IZDELKI | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 11 | Sklop 11 - ZAMRZNJENI IZDELKI IZ TESTA | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 12 | Sklop 12 - ZAMRZNJENA ZELENJAVA, SADJE | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 13 | Sklop 13 - SOKOVI, NEKTARJI, SIRUPI, VODA | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 14 | Sklop 14 - SADJE IN ZELENJAVA | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 15 | Sklop 15 - BIO MLEČNI IZDELKI | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 16 | Sklop 16 - SPLOŠNO PREHRAMBENO BLAGO | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 17 | Sklop 17 - JUHE IN OMAKE, GRANULAT | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 18 | Sklop 18 - ČAJI | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 19 | Sklop 19 - KONZERVIRANI IZDELKI | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 20 | Sklop 20 - OLJE | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 21 | Sklop 21 - ZAČIMBE | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 22 | Sklop 22 - ŽITNE REZINE IN BELJAKOVINSKE PLOŠČICE | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
Award criteria
- Price — Naročnik bo točkoval skupno ponudbeno vrednost za ocenjeno količino brez DDV do največ 90 točk, in sicer na način, da bo najugodnejši ponudnik dobil najvišje število točk, to je 90 točk, vsak…
- Price — Naročnik bo točkoval skupno ponudbeno vrednost za ocenjeno količino brez DDV do največ 90 točk, in sicer na način, da bo najugodnejši ponudnik dobil najvišje število točk, to je 90 točk, vsak…
- Price — Naročnik bo točkoval skupno ponudbeno vrednost za ocenjeno količino brez DDV do največ 90 točk, in sicer na način, da bo najugodnejši ponudnik dobil najvišje število točk, to je 90 točk, vsak…
- Price — Naročnik bo točkoval skupno ponudbeno vrednost za ocenjeno količino brez DDV do največ 90 točk, in sicer na način, da bo najugodnejši ponudnik dobil najvišje število točk, to je 90 točk, vsak…
- Price — Naročnik bo točkoval skupno ponudbeno vrednost za ocenjeno količino brez DDV do največ 90 točk, in sicer na način, da bo najugodnejši ponudnik dobil najvišje število točk, to je 90 točk, vsak…
- Price — Naročnik bo točkoval skupno ponudbeno vrednost za ocenjeno količino brez DDV do največ 90 točk, in sicer na način, da bo najugodnejši ponudnik dobil najvišje število točk, to je 90 točk, vsak…
- Price — Naročnik bo točkoval skupno ponudbeno vrednost za ocenjeno količino brez DDV do največ 90 točk, in sicer na način, da bo najugodnejši ponudnik dobil najvišje število točk, to je 90 točk, vsak…
- Price — Naročnik bo točkoval skupno ponudbeno vrednost za ocenjeno količino brez DDV do največ 90 točk, in sicer na način, da bo najugodnejši ponudnik dobil najvišje število točk, to je 90 točk, vsak…
- Price — Naročnik bo točkoval skupno ponudbeno vrednost za ocenjeno količino brez DDV do največ 90 točk, in sicer na način, da bo najugodnejši ponudnik dobil najvišje število točk, to je 90 točk, vsak…
- Price — Naročnik bo točkoval skupno ponudbeno vrednost za ocenjeno količino brez DDV do največ 90 točk, in sicer na način, da bo najugodnejši ponudnik dobil najvišje število točk, to je 90 točk, vsak…
- Price — Naročnik bo točkoval skupno ponudbeno vrednost za ocenjeno količino brez DDV do največ 90 točk, in sicer na način, da bo najugodnejši ponudnik dobil najvišje število točk, to je 90 točk, vsak…
- Price — Naročnik bo točkoval skupno ponudbeno vrednost za ocenjeno količino brez DDV do največ 90 točk, in sicer na način, da bo najugodnejši ponudnik dobil najvišje število točk, to je 90 točk, vsak…
Official publications
- TED · 00152776-2024 · 13 March 2024
- OJS · 52/2024 · 13 March 2024