Sukcesivna dobava testnih lističev z brezplačno uporabo merilnikov za merjenje koncentracije glukoze in protrombinskega časa ob pacientu (POCT) s programsko opremo za obdobje 4 let
Buyer: SPLOŠNA BOLNIŠNICA DR. FRANCA DERGANCA Nova Gorica
- Published
- 31 March 2025
- Submission deadline
- 5 May 2025, 10:00
- Place of performance
- SI043
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00205606-2025
- Reference
- 3dca0fa3-0ed4-4bfd-9dcc-dc54b5a59502
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33190000Instrumentos y aparatos médicos diversos
Description
Predmet javnega naročila je sukcesivna dobava testnih lističev z brezplačno uporabo merilnikov za merjenje koncentracije glukoze in protrombinskega časa ob pacientu (POCT) s programsko opremo za obdobje 4 let. Javno naročilo vključuje: Sukcesivno dobavo testnih lističev in kontrolnega materiala z brezplačno uporabo merilnikov (27) za kvantitativno določanje koncentracije glukoze ob pacientu (POCT) s programsko opremo za obdobje 4 let in Sukcesivno dobavo testnih lističev in kontrolnega materiala z brezplačno uporabo merilnikov (8) za kvantitativno določanje protrombinskega časa (PČ/INR) ob pacientu (POCT) s programsko opremo za obdobje 4 let Podrobnejša specifikacija predmeta naročila je razvidna iz obrazca Tehnične specifikacije, ter drugih relevantnih delov razpisne dokumentacije.
Award criteria
- Price — Merilo za izbiro: Najnižja skupna vrednost v EUR z DDV
Official publications
- TED · 00205606-2025 · 31 March 2025
- OJS · 63/2025 · 31 March 2025
Other tenders from SPLOŠNA BOLNIŠNICA DR. FRANCA DERGANCA Nova Gorica