Sukcesivna dobava sanitetnega materiala
Buyer: DOM STAREJŠIH LENDAVA IDOESEBB POLGAROK OTTHONA LENDVA
- Published
- 14 August 2025
- Submission deadline
- 12 September 2025, 12:00
- Place of performance
- SI031
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00532544-2025
- Reference
- d92aa7a3-c6b2-44a2-8fce-7360565ae780
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33000000Equipamiento y artículos médicos, farmacéuticos y de higiene personal
Description
Naročnik izvaja predmetno javno naročilo na podlagi 33. člena ZJN-3, kot priložnostno skupno javno naročilo na podlagi pooblastila za vodenje postopka oddaje skupnega javnega naročila Sukcesivna dobava sanitetnega materiala.
Lots (10)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | PRIPOMOČKI ZA I.V ALI S.C. APLIKACIJO ZDRAVIL | 33000000 Equipamiento y artículos médicos, farmacéuticos y de higiene personal | — |
| 2 | OBVEZILNI MATERIAL | 33000000 Equipamiento y artículos médicos, farmacéuticos y de higiene personal | — |
| 3 | OBLOGE ZA RANE | 33000000 Equipamiento y artículos médicos, farmacéuticos y de higiene personal | — |
| 4 | NEGOVALNA KOZMETIKA | 33000000 Equipamiento y artículos médicos, farmacéuticos y de higiene personal | — |
| 5 | KATETRI | 33000000 Equipamiento y artículos médicos, farmacéuticos y de higiene personal | — |
| 6 | OSTALI POTROŠNI MATERIAL | 33000000 Equipamiento y artículos médicos, farmacéuticos y de higiene personal | — |
| 7 | RAZKUŽILA IN RAZTOPINE | 33000000 Equipamiento y artículos médicos, farmacéuticos y de higiene personal | — |
| 8 | MEDICINSKE ROKAVICE | 33000000 Equipamiento y artículos médicos, farmacéuticos y de higiene personal | — |
| 9 | OVO | 33000000 Equipamiento y artículos médicos, farmacéuticos y de higiene personal | — |
| 10 | ENTERALNA PREHRANA | 33000000 Equipamiento y artículos médicos, farmacéuticos y de higiene personal | — |
Award criteria
- Price — • Najnižja skupna cena v EUR brez DDV/sklop
Official publications
- TED · 00532544-2025 · 14 August 2025
- OJS · 155/2025 · 14 August 2025
Other tenders from DOM STAREJŠIH LENDAVA IDOESEBB POLGAROK OTTHONA LENDVA