Sukcesivna dobava računalniške opreme
Buyer: FAKULTETA ZA INFORMACIJSKE ŠTUDIJE V NOVEM MESTU
- Published
- 13 January 2025
- Submission deadline
- 27 January 2025, 10:00
- Estimated value
- €280,394
- Place of performance
- SI037
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00020259-2025
- Reference
- 3d5b52ca-8597-44e5-a67d-ccaaaead3ec3
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30200000Equipo y material informático
- 30211300Plataformas informáticas
- 30211400Configuraciones informáticas
- 30213100Ordenadores portátiles
- 30213000Ordenadores personales
Description
Naročnik Fakulteta za informacijske študije v Novem mestu, Ljubljanska cesta 31A, 8000 Novo mesto (v nadaljevanju: »naročnik«) v skladu z določili Zakona o javnem naročanju (Uradni list RS, št. 91/2015 in spremembe, v nadaljevanju: »ZJN-3«) vabi vse zainteresirane ponudnike, da oddajo ponudbo v postopku oddaje javnega naročila »Sukcesivna dobava računalniške opreme«. Javno naročilo se oddaja po odprtem postopku v skladu s 40. členom ZJN-3 s sklenitvijo okvirnega spoazuma. Predmet javnega naročila je sukcesivna dobava računačniške opreme, razdeljene na 5 sklopov: 1. Sklop 1: Oprema za podatkovni center 2. Sklop 2: Računalniška oprema 3. Sklop 3: Mrežna oprema 4. Sklop 4: Nadgradnja interaktivnih tabel clevertouch 5. Sklop 5: Strežniška oprema Predmet javnega naročila je podrobneje opredeljen v tehničnih specifikacijah, ki so sestavni del dokumentacije v zvezi z oddajo javnega naročila.
Lots (5)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Oprema za podatkovni center | 30200000 Equipo y material informático | €148,442 |
| 2 | Računalniška oprema | 30200000 Equipo y material informático | €50,698 |
| 3 | Mrežna oprema | 30200000 Equipo y material informático | €11,020 |
| 4 | Nadgradnja interaktivnih tabel Clevertouch | 30200000 Equipo y material informático | €5,000 |
| 5 | Strežniška oprema | 30200000 Equipo y material informático | €10,000 |
Award criteria
- Quality — V prvi fazi postopka oddaje javnega naročila bo naročnik sklenil okvirne sporazume za obdobje do 31.12.2025 oz do porabe zagotovljenih sredstev z vsemi gospodarskimi subjekti, ki bodo izpolnjevali…
- Price — Po sklenitvi okvirnega sporazuma bo naročnik med sklenitelji okvirnega sporazuma odpiral konkurenco tako, da bo izvajal posamezna povpraševanja (povabila za posamezno naročilo), skladno s svojimi…
Official publications
- TED · 00020259-2025 · 13 January 2025
- OJS · 8/2025 · 13 January 2025
Other tenders from FAKULTETA ZA INFORMACIJSKE ŠTUDIJE V NOVEM MESTU
- Sukcesivna dobava računalniške opreme v letu 2025
- Sukcesivna dobava računalniške opreme v letu 2025
- Sukcesivna dobava računalniške opreme v letu 2025
- Sukcesivna dobava računalniške opreme v letu 2025
- Sukcesivna dobava računalniške opreme
- Sukcesivna dobava računalniške opreme
- Sukcesivna dobava računalniške opreme
- Nabava energetsko učinkovite računalniške opreme v letu 2024
- Dobava in montaža interaktivne table
- Nabava energetsko učinkovite računalniške opreme v letu 2024