Sukcesivna dobava potrošnega materiala za endoskopsko opremo - ponovitev II
Buyer: SPLOŠNA BOLNIŠNICA IZOLA OSPEDALE GENERALE ISOLA
- Published
- 3 September 2025
- Submission deadline
- 6 October 2025, 10:00
- Estimated value
- €114,116
- Place of performance
- SI044
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00575130-2025
- Reference
- 55c8730f-6037-42ac-95dc-3700da734fa9
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33000000Equipamiento y artículos médicos, farmacéuticos y de higiene personal
Description
Javno naročilo »Sukcesivna dobava potrošnega materiala za endoskopsko opremo - ponovitev II« s sklenitvijo okvirnega sporazuma do 15.8.2029.
Award criteria
- Price — Ekonomsko najugodnejša ponudba za posamezno vrsto blaga.
Official publications
- TED · 00575130-2025 · 3 September 2025
- OJS · 168/2025 · 3 September 2025
Other tenders from SPLOŠNA BOLNIŠNICA IZOLA OSPEDALE GENERALE ISOLA
- Sukcesivna dobava živil - ponovitev
- Vzdrževanje, podpora in nadgradnja integriranega zdravstvenega informacijskega sistema
- Oddaljeno upravljanje modalitet v SB Izola
- Sukcesivna dobava potrošnega materiala za interventno kardiologijo in angiologijo ter žilnih opornic
- Nakup instrumentarija
- Nakup, implementacija in vzdrževanje informacijskega sistema za slikovno diagnostiko
- Sukcesivna dobava zdravil – ponovitev II: galenski pripravki
- Vzdrževanje, podpora in nadgradnja integriranega zdravstvenega informacijskega sistema
- Reagenti in laboratorijski material
- Sukcesivna dobava šivalnega materiala - ponovitev II