Sukcesivna dobava laboratorijskega materiala po sklopih
Buyer: ZDRAVSTVENI DOM PTUJ
- Published
- 28 November 2024
- Submission deadline
- 30 December 2024, 10:00
- Place of performance
- SI032
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00727211-2024
- Reference
- 675255b5-1458-4928-ae56-77b0fd80105a
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33141300Aparatos para venepuntura y toma de muestras de sangre
Description
Izvede se javno naročilo po odprtem postopku za »dobavo laboratorijskega materiala po sklopih: Sklop 1: LABORATORIJSKI MATERIAL ZA ODVZEM KRVI Sklop 2: KANILE, IGLE
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | LABORATORIJSKI MATERIAL ZA ODVZEM KRVI | 33141300 Aparatos para venepuntura y toma de muestras de sangre | — |
| 2 | KANILE, IGLE | 33141300 Aparatos para venepuntura y toma de muestras de sangre | — |
Award criteria
- Price — Najnižja ponudbena cena brez DDV
- Price — Najnižja ponudbena cena v EUR brez DDV
Official publications
- TED · 00727211-2024 · 28 November 2024
- OJS · 232/2024 · 28 November 2024