SUKCESIVNA DOBAVA KONVENCIONALNIH IN EKOLOŠKIH ŽIVIL
Buyer: OSNOVNA ŠOLA GORICA VELENJE
- Published
- 6 August 2025
- Submission deadline
- 8 September 2025, 12:00
- Estimated value
- €270,000
- Place of performance
- SI034
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00513477-2025
- Reference
- 94db7446-63fe-4417-b798-991d158a9de2
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15000000Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
- 15000000Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
Description
Naročnik, OŠ Gorica, Goriška cesta 48, 3320 Velenje, oddaja javno naročilo po odprtem postopku oddaje naročila v skladu s 40. členom Zakona o javnem naročanju (Uradni list RS, št. 91/15, 14/18, 121/21, 10/22, 74/22 – odl. US, 100/22 – ZNUZSZS, 28/23 in 88/23 – ZOPNN-F; v nadaljevanju: ZJN-3) ter vabi vse zainteresirane ponudnike k oddaji ponudb. Predmet javnega naročila je Sukcesivna dobava konvencionalnih in ekoloških živil, sklop KRUH IN PEKOVSKO PECIVO.
Award criteria
- Price — cena
Official publications
- TED · 00513477-2025 · 6 August 2025
- OJS · 149/2025 · 6 August 2025