SUKCESIVNA DOBAVA KONVENCIONALNIH IN EKOLOŠKIH ŽIVIL
Buyer: OSNOVNA ŠOLA IVANA ROBA ŠEMPETER PRI GORICI
- Published
- 8 July 2025
- Submission deadline
- 4 August 2025, 11:00
- Place of performance
- SI043
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00442395-2025
- Reference
- fe4b7e08-287c-42f8-9cb0-50475da89451
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15000000Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
Description
Podrobnejša specifikacija naročila je razvidna iz Tehničnih specifikacij in Specifikacije predračuna. Naročnik oddaja javno naročilo za čas od 1.10.2025 do 30.9.2029.
Lots (17)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Sklop 1 - Meso in mesni izdelki | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 2 | Sklop 2-Perutninsko meso in izdelki | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 3 | Sklop 3-Jajca | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 4 | Sklop 4- Zamrznjene in sveže ribe | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 5 | Sklop 5- Mleko in mlečni izdelki | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 6 | Sklop 7-Kruh in krušni izdelki | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 7 | Sklop 9-Slaščice in peciva | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 8 | Sklop 10-Zamrznjeni izdelki iz testa | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 9 | Sklop 11-Žita in mlevski izdelki | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 10 | Sklop 12-Zamrznjeno sadje in zelenjava | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 11 | Sklop 13-Sadni sokovi, sirupi in pijača | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 12 | Sklop 14-Otroška hrana | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 13 | Sklop 15-Splošno prehrambeno blago | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 14 | Sklop 20-EKO mleko in izdelki | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 15 | Sklop 22-Sveže sadje in zelenjava | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 16 | Sklop 26-Med | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 17 | Sklop 30-Sladki zamrznjeni izdelki iz testa | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
Award criteria
- Price — Naročnik bo točkoval skupno ponudbeno vrednost za ocenjeno količino brez DDV do največ 90 točk, in sicer na način, da bo najugodnejši ponudnik dobil najvišje število točk, to je 90 točk, vsak…
- Price — Naročnik bo točkoval skupno ponudbeno vrednost za ocenjeno količino brez DDV do največ 90 točk, in sicer na način, da bo najugodnejši ponudnik dobil najvišje število točk, to je 90 točk, vsak…
- Price — Naročnik bo točkoval skupno ponudbeno vrednost za ocenjeno količino brez DDV do največ 90 točk, in sicer na način, da bo najugodnejši ponudnik dobil najvišje število točk, to je 90 točk, vsak…
- Price — Naročnik bo točkoval skupno ponudbeno vrednost za ocenjeno količino brez DDV do največ 90 točk, in sicer na način, da bo najugodnejši ponudnik dobil najvišje število točk, to je 90 točk, vsak…
- Price — Naročnik bo točkoval skupno ponudbeno vrednost za ocenjeno količino brez DDV do največ 90 točk, in sicer na način, da bo najugodnejši ponudnik dobil najvišje število točk, to je 90 točk, vsak…
- Price — Naročnik bo točkoval skupno ponudbeno vrednost za ocenjeno količino brez DDV do največ 90 točk, in sicer na način, da bo najugodnejši ponudnik dobil najvišje število točk, to je 90 točk, vsak…
- Price — Naročnik bo točkoval skupno ponudbeno vrednost za ocenjeno količino brez DDV do največ 90 točk, in sicer na način, da bo najugodnejši ponudnik dobil najvišje število točk, to je 90 točk, vsak…
- Price — Naročnik bo točkoval skupno ponudbeno vrednost za ocenjeno količino brez DDV do največ 90 točk, in sicer na način, da bo najugodnejši ponudnik dobil najvišje število točk, to je 90 točk, vsak…
- Price — Naročnik bo točkoval skupno ponudbeno vrednost za ocenjeno količino brez DDV do največ 90 točk, in sicer na način, da bo najugodnejši ponudnik dobil najvišje število točk, to je 90 točk, vsak…
- Price — Naročnik bo točkoval skupno ponudbeno vrednost za ocenjeno količino brez DDV do največ 90 točk, in sicer na način, da bo najugodnejši ponudnik dobil najvišje število točk, to je 90 točk, vsak…
- Price — Naročnik bo točkoval skupno ponudbeno vrednost za ocenjeno količino brez DDV do največ 90 točk, in sicer na način, da bo najugodnejši ponudnik dobil najvišje število točk, to je 90 točk, vsak…
- Price — Naročnik bo točkoval skupno ponudbeno vrednost za ocenjeno količino brez DDV do največ 90 točk, in sicer na način, da bo najugodnejši ponudnik dobil najvišje število točk, to je 90 točk, vsak…
Official publications
- TED · 00442395-2025 · 8 July 2025
- OJS · 128/2025 · 8 July 2025
Other tenders from OSNOVNA ŠOLA IVANA ROBA ŠEMPETER PRI GORICI