„Строително – монтажни работи“ по обособени позиции
Buyer: ОБЩИНА СВИЩОВ
- Published
- 10 January 2025
- Submission deadline
- 13 February 2025, 23:59
- Estimated value
- 9,620,495 лв.
- Place of performance
- Свищов, BG321
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00017014-2025
- Reference
- 4648dad2-619c-4f81-b246-7f459bd03cc4
- Official source
- Official source
CPV codes
- 45215212Trabajos de construcción de residencias de ancianos
- 45320000Trabajos de aislamiento
- 45321000Trabajos de aislamiento térmico
- 09331200Módulos solares fotovoltaicos
- 45112700Trabajos de paisajismo
Description
Описание на предмета на обществената поръчка: 1. За обособена позиция №1: Предметът на обществената поръчка за обособена позиция № 1, включва изпълнениe на строително-монтажни работи за въвеждане на енергоспестяващи мерки, изграждане на достъпна архитектурна среда за хора в неравностойно положение и реконструкция на сграда, ползвана от Дом за стари хора „Мария Луиза“ гр. Свищов, м-т "Паметниците“ – тяло А, В, Г, Д и Е. Предложените мерки, заложени в изготвения технически проект, предвиждат да бъдат извършени следните по-основни ремонтни дейности: Топлоизолация на фасади с каменна вата 12 см. – 2 750,94 м2; Топлоизолация на всички плоски покриви с 15 см. каменна вата – 1 970,68 м2; Доставка и полагане на хетерогенна подова настилка – 4 658,55 м2; Обмазана хидроизолация по стени и под в мокри помещения преди полагане на облицовка – 1 958,82 м2; Доставка и монтаж на нова 5 камерна PVC дограма – 522,80 м2; Подмяна на топлоизточник и инсталация на термопомпени агрегати „вода – въздух“ – 3 бр.; Внедряване на ФЕЦ за собствени нужди с фотоволтаични панели – 204 бр.; Подмяна на осветителни тела с нови енергоспестяващи осветители – 742 бр.; Мълниезащитна инсталация с изпреварващо действие…
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | „Реконструкция на сграда, ползвана от Дом за стари хора „Мария Луиза“ гр. Свищов, м-т "Паметниците“ – тяло А, В, Г, Д и Е“ | 45215212 Trabajos de construcción de residencias de ancianos | 7,409,336 лв. |
| 2 | „Реконструкция на сграда, ползвана от Дом за стари хора „Мария Луиза“ гр. Свищов, м-т "Паметниците“ – тяло Б“ | 45215212 Trabajos de construcción de residencias de ancianos | 2,211,159 лв. |
Award criteria
- Price — За настоящата обществена поръчка, критерият „най-ниска цена” представлява най-ниската обща цена в лева без ДДС предложена за изпълнение на съответната обособена позиция от обществената поръчка, която…
Official publications
- TED · 00017014-2025 · 10 January 2025
- OJS · 7/2025 · 10 January 2025