Storitve zasebnega varovanja
Buyer: UNIVERZA V LJUBLJANI, FILOZOFSKA FAKULTETA
- Published
- 24 November 2025
- Submission deadline
- 7 January 2026, 10:00
- Place of performance
- SI041
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00777486-2025
- Reference
- 3c0e4f6d-22ca-4e0a-a160-87fed2c18fed
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79710000Servicios de seguridad
Description
Predmet tega javnega naročila so storitve zasebnega varovanja, in sicer: - varovanje ljudi in premoženja, vključno s požarnim varovanjem ter - varovanje javnih zbiranj. Varovanje ljudi in premoženja je varovanje življenja, osebne varnosti in premoženja ljudi, ki so na varovanem območju, ter premičnega in nepremičnega premoženja z varnostniki in sistemi tehničnega varovanja. Varovanje javnih zbiranj je zagotavljanje reda na javnih shodih in javnih prireditvah z varnostniki in sistemi tehničnega varovanja v skladu s predpisi, ki urejajo zasebno varovanje in javna zbiranja.
Award criteria
- Price — Naročnik bo ponudbe v okviru tega merila točkoval tako, da bo ponudniku, ki bo ponudil najnižjo skupno ceno z DDV, dodelil najvišje število točk (95), vsakemu naslednjemu ponudniku pa sorazmerno…
- Quality — Naročnik bo ponudbe v okviru tega merila točkoval tako, da bo ponudniku, ki je pridobil certifikat/potrdilo s področja družbene odgovornosti, dodelil 5 točk, ponudniku brez pridobljenega…
Official publications
- TED · 00777486-2025 · 24 November 2025
- OJS · 226/2025 · 24 November 2025
Other tenders from UNIVERZA V LJUBLJANI, FILOZOFSKA FAKULTETA
- Dobava energijsko učinkovite elektronske pisarniške opreme po sklopih
- Dobava energijsko učinkovite elektronske pisarniške opreme po sklopih
- Tiskarske storitve (pridržano javno naročilo)
- Storitve zasebnega varovanja
- Storitve zasebnega varovanja
- Tiskarske storitve (pridržano javno naročilo)
- Storitve zasebnega varovanja