El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union ServicesFramework agreementEU-funded

Storitve tolmačenja in prevajanja ter prevajanja s sodno overitvijo

Buyer: URAD VLADE REPUBLIKE SLOVENIJE ZA OSKRBO IN INTEGRACIJO MIGRANTOV

Published
22 September 2025
Submission deadline
20 October 2025, 12:00
Place of performance
SI041
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00617241-2025
Reference
ae8ee86a-d84e-4e29-a022-c7b77f40d2ac
Official source
Official source

CPV codes

Description

Predmet naročila so storitve tolmačenja in prevajanja ter prevajanja s sodno overitvijo za potrebe Urada Vlade RS za oskrbo in integracijo migrantov, za obdobje do 31. 10. 2027 oz. do porabe sredstev. Javno naročilo je razdeljeno na sklope.

Lots (6)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Prevajanje iz angleškega jezika v slovenski jezik in obratno
SI041
79500000 Servicios de ayuda en las funciones de oficina
2 Prevajanje iz arabskega jezika v slovenski jezik in obratno
SI041
79500000 Servicios de ayuda en las funciones de oficina
3 Prevajanje iz azerbajdžanskega jezika v slovenski jezik in obratno
SI031
79500000 Servicios de ayuda en las funciones de oficina
4 Prevajanje iz francoskega jezika v slovenski jezik in obratno
SI031
79500000 Servicios de ayuda en las funciones de oficina
5 Prevajanje iz kitajskega jezika v slovenski jezik in obratno
SI031
79500000 Servicios de ayuda en las funciones de oficina
6 Prevajanje iz turškega jezika v slovenski jezik in obratno
SI031
79500000 Servicios de ayuda en las funciones de oficina

Award criteria

Official publications

Other tenders from URAD VLADE REPUBLIKE SLOVENIJE ZA OSKRBO IN INTEGRACIJO MIGRANTOV